İzenerji 20 Bay ve Bayan Özel Güvenlik Görevlisi Alacak

İzenerji 20 Bay ve Bayan Özel Güvenlik Görevlisi Alacak

Özel güvenlik olarak en az 1 yıl çalışma hayatından varsa bu ilan tam sana göre! İzenerji 20 bay ve bayan adaylardan güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından başvuru şartları ve tarihleri İŞKUR üzerinden ilan edildi.

İzenerji, ekibini büyütmek istiyor! 20 bay ve bayan adaylardan oluşan güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Silahlı / silahsız fark etmeksizin özel güvenlik kartına sahip olan adaylar ilgili ilan başvuru da bulunacaklardır!

Peki Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Güvenlik görevlileri insan kalabalığının fazla olduğu yerler de ortamın güvenliğini sağlamak ile görevlidir. Gerektiği durumlar da tehlike arz ediyor ise çanta ve üst de arayabilirler. Silahlı güvenlik kartına sahip olan güvenlik görevlileri silah bulundurabilirler.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

“Başvuru yapacak olan adayların Türk uyruklu olması, kamusal haklarından yoksun olmaması, arşiv ve güvenlik soruşturmasın da olumlu sonuçlanması, sabıka kaydının bulunmaması, baylar için askerliğini yapmış olması, en az lise veya dengi okullardan mezun olması, 18 yaşından küçük 30 yaşından büyük olmaması, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 13’ten fazla, 17’den az olmaması görevini yerine getirmesine engel durumunun olmaması ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesi hükmü gereğince Güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanması gerekmektedir.”

İŞKUR Güvenlikçi Alımı Başvuruları!

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 26 Ocak 2023 – 30 Ocak 2023 tarihleri arasında yapacaklardır. Başvurular İzmir Büyükşehir Belediyesi CV bankasına online olarak yapılacaktır. İşe alınacak adaylar mülakat sonucuna göre alınacak olup; mülakata katılmaya uygun olan adaylara bilgilendirme yapılacaktır.

Özel Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne Kadar?

Silahlı özel güvenlik maaşı en düşük 10.280 TL en yüksek, 26.870 TL ve ortalama ise 12.850 TL’dir Silahsız özel güvenlik maaşları ise en düşük; 9.500 TL en yüksek 23.652 TL ortalama ise 11.683 TL’dir. Rakamlar ve ödenecek maaşlar kurum tarafından değişiklik gösterebilir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum