İzdeniz İskele ve Gişe Personeli Alımı 16-18 Şubat

İzdeniz İskele ve Gişe Personeli Alımı 16-18 Şubat

İzmir Deniz İşletmenliği Nakliye ve turizm tarafından kamu personeli alımı duyuruyor! İZDENİZ Kaç personel alımı sağlayacaktır? Başvurular nereden yapılacaktır? Adayda aranacak nitelikler nelerdir? Başvuru tarihleri ne zaman…

İzmir Deniz İşletmenliği Nakliye ve Turizm 7 adet istihdam sağlamak üzere kamu personeli alımı bildirdi. İZDENİZ iskele görevlisi ve gişe personeli alımı yapıyor. Adayların verilen müracaat tarihi süre zarfında başvuruları gerçekleşecektir.

Alınacak Personel Branşları; Temizlik Görevlisi (Engelli), İskele Personeli, Gişe Personeli Alımı

İstihdam branş ve kişi sayısı: Temizlik Görevlisi Alımı (Engelli) 1 istihdam sağlanmak üzere personel alınacaktır. İskele Personeli 4 istihdam sağlanmak üzere personel alınacaktır. Gişe Görevlisi Alımı 2 istihdam sağlanmak üzere personel alınacaktır.

Müracaat tarihi ve adresi:16 Şubat 2022 ile 18 Şubat 2022 tarihleri arasında müracaatlar yapılması gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru adresi: [email protected] Müracaat sadece başvuru linkinden gerçekleşecektir. Adaylar müracaat esnasında başvuru pozisyonunu belirtmesi gerekmektedir. Müracaatta bulunan kişiler uygun görüldüğü takdirde dönüş sağlanacaktır.

Çalışma Saati: Tam zamanlı olmak üzere, Tekli ve Üçlü vardiya Sistemi Şeklinde olacaktır. Engelli temizlik görevlisi Personel için Müracaat koşullar: Erkek personel için fiilen askerliğiyle ilişiği kesilmiş olmak, Engelli personel alımı içinse 3.Dereceden engeli bulunması kaydıyla, minimum Lise mezunu olmak, Adli Sicil Kaydı bulunmaması gerekmektedir, 20 ile 34 yaş prensipleri seçilecektir, Öz geçmiş istenmektedir.

zdeniz-iskele-ve-gise-personeli-alimi-16-18-subat.jpg

İskele ve Gişe Personel İçin Koşulları

Erkek Personelleri için Askerliği ile ilişkisi kalmamak, Sağlıksal sorunları bulunmamak, Denizcilik ile ilgili MYO’dan mezun olmak, Sicil dosyasına işlenmiş suç bulunmaması,20 ile 34 yaş aralığında olması gerekiyor.

Tüm ilanlara anlık ulaşmak için aşağıda bulunan cep uygulamasını indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum