İŞKUR’dan Yeni İlanlar Yayınlandı: 10 Binden Fazla İşçi Alımı

İŞKUR’dan Yeni İlanlar Yayınlandı: 10 Binden Fazla İşçi Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden her gün yeni ilanlar yayımlanmaktadır. Seçim sürecinin de bitmesinin ardından güncel ilanlar yayımlandı. İlanlarının detayları incelendiğin de 10 binden fazla işçi alımı yapılacağı bilgisine ulaşıldı! İşte ilan detayları...

İŞKUR’dan 10 Bin Fazla İşçi Alımı İlan Duyurusu

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu adaylardan 10 binden fazla temizlik işçisi alımı yapılacaktır. Yayınlanmış olan güncel başvuru kılavuzlarına göre alımların hangi şehirde yapılacağı ve Gerekli olan müracaat koşulları açıklanmıştır.

İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Yayınlanmış olan güncel ilanlara Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan vatandaşlardan başvuru alınacaktır.

Adayların temizlik görevini yapmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmaması gerekmektedir.

Kamusal haklarımızdan yoksun olmamız ve alım yapacak olan kurum tarafından yapılacak olan güvenlik ve arşiv soruşturması kapsamında pozitif sonuçlanmamış istenmektedir.

İŞKUR üzerinden illere göre yapılacak olan alımlar için ikametgah adresinizi başvuru yapacağınız ilana göre ikametgah adresine bağlı olmanız gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından verilen herhangi bir aylıktan yararlanmıyor olmanız gerekmektedir. Erkek temizlik personeli adaylarının ise askerlik ile ilişiğinin bulunmaması gerekiyor.

temizlik-personeli-alimi.jpg

Alım Yapılacak İller Açıklandı!

Alımlar; İstanbul, Antalya, Yalova, Ankara, Erzincan, Kocaeli, İzmir, Sakarya, Malatya, Konya, Manisa, Denizli, Adana, Mersin, Gaziantep, Muğla, Bursa, Balıkesir ve Aydın illerinde yapılacaktır.

Başvurular Online Yapılacak

Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden yayımlanmış olan ilanlara başvurular online olarak yapılacaktır. https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden yapılacak olan elektronik başvurular için her ilana göre farklı son başvuru tarihi süresi vardır. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linki üzerinden meslek kısmına ‘temizlik personeli’ yazarak tüm güncel ilanlara ulaşabilirsiniz.

2023 temizlik personeli alımı, 2023 işçi alımı, 2023 kamu işçi alımı, 2023 en az ilkokul mezunu temizlik personeli alımı, KPSS’siz temizlik personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.