İŞKUR’dan Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR’dan Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi alımı ilanına başvurular başladı. Lise mezunu adaylardan alınacak başvurular için önlisans ve lisans mezunu adaylardan da başvuruların alınacağı bilgisine ulaşıldı!

Güvenlik Görevlisi Alımı İlanları

Farklı kamu kurum ve kuruluşları ve özel sektörlerde istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi alımı için başvuruların alındığı duyurusu paylaşıldı. Silahlı ve silahsız olmak üzere 2 kadroda yapılacak alımlar için en az lise mezunu olan adaylardan başvurular alınacaktır. Kamu personel alım ekibi olarak bu yazımızda Güvenlik görevlisi alımı için gerekli olan şartlardan ve detaylardan bahsettik.

Silahsız veya Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Kriterleri Nedir?

İŞKUR ile alımlarına başvuru yapacak olan adayların kamusal haklarından mahrum olmaması gerekmektedir. Ayrıca yalnızca bu ilanlara Türk uyruklu adayların başvuruları alınacaktır. Yarın askerlik Hizmet görevlerini tamamlamış olması veya muaf olmuş olması aranan şartlar arasındadır. Başvuru yapacak olan adayların güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanması ve geçmişe dair sabıka kaydının olmaması gerekmektedir. Sosyal güvenlik kurumlarınca yaşlılık, emeklilik ve benzeri aylıklar alan adaylar da bu ilanlara başvuru yapamayacaklardır. başvuru yapmak istediğiniz kurum tarafından sizlerden silahlı veya silahsız olmak üzere özel güvenlik kartı istenmektedir.

guvenlik-gorevlisi-alimi.jpg

Alım yapılacak iller sırasıyla şöyledir: İstanbul, İzmir, Manisa, Denizli, Muğla, Ankara, Bursa, Kocaeli, Mersin, Bilecik, Çanakkale, Aksaray, Eskişehir, Konya, Düzce, Edirne, Pamukkale, Afyonkarahisar, Kırşehir, Adana olmak üzere alımlar gerçekleşecektir.

İŞKUR İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların öncelikle İŞKUR'a işsizlik kaydının bulunması gerekmektedir. Adaylar başvurularını yapmak için kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra T.C. kimlik numaraları ve İŞKUR sitesi şifreleri ile sisteme giriş yapmaları gerekmektedir. İŞKUR ara yüzünden iş yeri unvanı yazan yere güvenlik görevlisi alımı yapıp silahlı veya silahsız olmak üzere karşınıza gelen iki seçenekten size uygun olanı seçerek dijital ortam da online olarak başvurularını tamamlayabilirsiniz. Başvuru yapmak için tıklayınız.

İŞKUR İlanları

Son Dakika Güvenlik Görevlisi Alımı

Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı

Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.