İŞKUR TYP Kamu İşçi Alımı 330 kişi 2 Şehir Başvuruları Başladı

İŞKUR TYP Kamu İşçi Alımı 330 kişi 2 Şehir Başvuruları Başladı

İŞKUR TYP kamu işçi alımı 330 kişi başvuruları başladı. 2 şehir Valilik ve Kaymakamlık bu alımları gerçekleştiriyor. En az okur yazar adaylar başvuru yapabilecek. Bu alımlarda ayrıca KPSS şartı aranmamaktadır.

İŞKUR TYP Kamu İşçi Alımı İlanları

2 şehir 330 personel alımı ilanı Valilik ve Kaymakamlıklar yaptı. Başvurular KPSS şartsız ve en az okur yazar olarak yapılabilir. Başvuruları kısa süreliğine olduğu üzere adaylar hızlı işlem yapması gerekmektedir.

Ankara Valiliği Altındağ Kaymakamlığı 320 TYP Kamu İşçi Alımı

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü aracılı ile işe alım gerçekleşecektir. Adaylar başvurularını 316200 iş ilan numarası ile 24 Kasım 2023 bitimine kadar yapılacak. Adaylar başvuru yaparken İŞKUR tarafından sunulan adres beyanını işaretlemeleri gerekiyor.

Adres Kayıt Sistemine (AKS) göre aynı adreste oturup, programa başlangıç tarihi dikkate alınarak ulaşılabilen en yakın döneme ait gelir getirici bir işte çalışma sonucu elde ettiğimiz toplam kazancımızın asgari ücret tespit komisyonu tarafından belirlenen net asgari ücretin bir buçuk katını aşmadığını beyan ederim. Yukarıdaki beyanımın gerçeğe aykırı olmasının tespiti tarihinden itibaren hakkımda uygulanacak yaptırımları kabul ve taahhüt ederim.

Zonguldak Çaycuma Kaymakamlığı 10 TYP İşçi Alımı

TYP yönetmeliğine göre; 27/09/2017 tarihinden itibaren dokuz ay ve daha fazla süreyle herhangi bir TYP programından yararlanmış olanlar bu programa başvuru yapamaz. bu tarihten itibaren bir katılımcı en fazla 9 ay süre ile TYP?den yararlanabilir.

Bu TYP Çaycuma Kaymakamlığının Görevlendirmesi Üzere Filyos Beldesinde Uygulanacak Olup İlgili Genelge Gereği Katılımcıların Programın Uygulandığı Yere En Yakın Bölgeden Seçilmesi Esastır Maddesi Aday Belirlemede Dikkate Alınacaktır. TYP ilan 316196 numarası olarak verildi. Başvuruları 24 Kasım 2024 tarihi bitimine kadar yapılabilir.

Ankara iş ilanları ve Zonguldak iş ilanları olarak sunuldu.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum