İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Başvuru 26 Ağustos Son

İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Başvuru 26 Ağustos Son

İŞKUR TYP hastaneler 195 kamu personeli alımı ilanı yayınlayarak başvuruları almaya başladı. Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan hastanelere istihdam yapılacak. Adaylar başvuruları 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar nasıl yapacak.

İŞKUR TYP Hastaneler 195 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

TYP personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. Şuan yayında bulunan Sağlık Bakanlığı hastaneleri ilanları başvuruları kabul ediyor. Adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları istenmiştir.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvuru şartlarını taşıyan ve başvuru yapmaya herhangi bir engeli bulunmayan adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021 tarihleri bitimine kadar https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır. İzmir Şoför alımı başvuruları 302312 numarası ile Balıkesir Şoför alımı başvuruları ise 302212 iş ilan numarası üzerinden yapılacaktır.

Sağlık Bakanlığı 195 personel alımı yapıyor. İlana göre Balıkesir 45 şoför ve ambulans şoförü alımı yapıyor, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü 150 şoför alımı ile beraber toplam 195 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

18 yaşını doldurmuş olmak, 50 yaşını doldurmamış olmak. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik Kurum ve kuruluşlarından emeklilik veya yaşlılık maaşı almıyor olmak. Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. En az ilkokul mezunu olmak gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeleri

Nüfus cüzdanı fotokopisi isteniyor. Adayın görevini yapmasına engel bir durumu bulunmadığına dair beyanı, adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmadığına dair beyanı isteniyor. Son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf belgeleri istenilen belgelerin iletilmesi ile yapılacaktır.

Yeni ilanlar çıktıkça sunuluyor. Anlık olarak takip için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin veya sosyal medyalarımızdan takip edin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
19 Yorum