İŞKUR TYP 20000 Temizlik Personeli Ve Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR TYP 20000 Temizlik Personeli Ve Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan ilanlara göre İŞKUR TYP 20000 güvenlik görevlisi ve personel alımı yapacağını duyurdu. Kimler başvuru yapabilir açıklandı. Başvuru şartları ve detayları paylaşıldı.

İŞKUR TYP iş imkânları sağlamaya devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanlarına göre İŞKUR TYP 20000 güvenlik görevlisi ve temizlikçi alımı yapıyor. Başvuru şartları açıklandı.

Geçtiğimiz yıllarda 13000 personel alımında bulunan İŞKUR TYP Bu yıl 20000 güvenlik görevlisi ve temizlikçi alımı yapacağını ilan etti 20000 personel alımı için başvuru tarihleri açıklandı.

Toplum Yararına Programlar TYP başvuruları Eylül ayı itibari ile talepler alınmaya başlayacak.

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi Alımı İçin Başvuru Şartları

En az lise mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 40 yaşını doldurmamış olman, görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen aklen sağlıkken bir problemim olmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak, güvenlik görevlisi olarak istihdam edecekler için silahlı görevde bulunmasını engel bir durumu olmamak, engelli veya eski hükümlü olmamak.

Temizlik Görevlisi Alımı İçin Başvuru Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak eski hükümlü olmamak görevine yapmasını engel bir durumu bulunmamak kamusal haklarından yoksun bulunmamak erkek adaylarını askerliğini yapmış olması Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık ve malullük aylığı almıyor olmak vardiyalı çalışmaya engel bir durumu bulunmamak,

Belirtilen şartlara sahip olan adaylar için Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
57 Yorum