İŞKUR TYP 18-35 Yaşla 1089 Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR TYP 18-35 Yaşla 1089 Güvenlik Görevlisi Alımı

İŞKUR TYP ile 18-35 yaş aralığında olan herkesin başvuru yapabileceği güvenlik önerisi sağlama iş ilanlarını yayınladı. Toplum yararına proje kapsamında yapılan duyuruda 1089 görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu daireleri, kurumları ile kuruluşları Kelediyeler ve Kaymakamlıklar iş ilanları yayınlamaya hız kesmiyor ve devam ediyor. İş ilanları kapsamında İŞKUR TYP 18-35 yaş arası olan herkesin başvuru yapabileceği 1089 güvenlik görevlisi alımı için ilanlar yayınladı.

İŞKUR Güvenlik Görevlisi Alımları

Güvenlik görevlisi personel alımı için adayların başvurularını yalnızca İŞKUR üzerinden alınacaktır. İŞKUR sistemine giriş yapan adaylar açık iş ilanları kısmına giriş yaptıktan sonra unvan kısmına güvenlik görevlisi yaptıktan sonra ara butonuna basıp ekrana gelen ilanlardan hangisi uygun ise başvuruda gerekli olan şartları taşıyor ise ve başvuruları devam ediyor ise hemen tıklayarak başvuru yapabileceklerdir.

Güvenlik görevlisi alımı için başvurular online olarak elektronik ortamda alınmaya başlanmıştır. Yaklaşık olarak 50'ye yakın ilan ile kurumlar her ilana özel başvuru tarihleri belirledi. Yani hemen başvuru yapabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

Güvenlik görevlisi ilanları için en az lise mezunu kişiler arasından alınmaya başlamış olup en fazla öğrenim şartı ise lisans mezunu olması gerekmektedir. 18 ile 35 yaş aralığı olan herkesin başvuru yapabileceği duyulduğu nokta herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları ile güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Belirtilen ilanlar ile ortalama 1089 güvenlik görevlisi alınacağı belirtildi. İŞKUR iş ilanlarına başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

İŞKUR TYP başvuru Ekranı

Diğer tüm ilanları kaçırmamanız için cep uygulamamızı indirin.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.