İŞKUR TYP 105 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli(Ardahan)

İŞKUR TYP 105 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli(Ardahan)

Yapılan en son İŞKUR ilanı ile kamu kurumlarında çalıştırılmak üzere 105 kişi kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Yapılacak bu alıma başvurular nereden ve nasıl yapılacak? Kimler başvuru yapabilecek? Tüm ayrıntılar haberimizde.

İŞKUR üzerinden yayınlanan TYP kamu personeli alım ilanı ile aşağıda belirtilen kurumlarda çalışacak 100 kişi personel alımı yapılacak.

Ardahan TYP Alımı Ayrıntıları

Ardahan kamu kurumları TYP alımında personellerin işe başlama tarihi 01 Ekim 2021 olarak açıklandı. İş sonu tarihi olarak ise 30 Haziran 2022 tarihi olarak açıklandı. Alınacak personeller toplam 270 gün çalıştırılacaklar.

İŞKUR TYP Personel Alımında Başvurular ve Diğer Hususlar

İŞKUR TYP ile Ardahan iline alınacak TYP personel sayıları ve başvuru numaralarını sizler için hazırladık.

İl Müftülüğü

303106 TYP numaralı kamu personel alımı ile İl Müftülüğüne 5 kişi temizlik görevlisi personel alınacak. Alınacak personellerin seçimi liste yöntemi ile yapılacak. Ardahan Merkez ve Göle ilçesi ikametli kişiler başvuru yapabilecek ve başvuru yapabilecek kişiler için son tarih 12 Eylül 2021 olarak yayınlandı.

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü

303107 TYP numaralı personel alımı ilanı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesine 6 kişi Temizlik görevlisi personel alınacak. Ardahan Merkez ve Göle ilçesi ikametli kişiler başvuru yapabilecek ve başvuru son tarihi 12 Eylül 2021 olarak açıklandı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

303108 numaralı İŞKUR TYP personel alımı ilanı ile Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bakım onarım ve temizlik görevlisi olarak çalışacak 64 personel alımı yapılacak. Ardahan merkez, Çıldır, Hanak, Posof, Damal ikametli kişiler başvuru yapabilecek ve 12 Eylül 2021 son başvuru tarihi.

Göle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

303110 İŞKUR TYP numaralı iş ilanı ile Göle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 30 kişi temizlik görevlisi ve bakım onarım personeli alınacak. Sadece Göle ilçesi ikametliler başvuru yapabilecekler.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Şartları taşıyarak başvuru yapmak isteyen adaylar yukarıdaki TYP numaraları ile İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak için.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.