İŞKUR Tarım Müdürlüğü ve Araştırma Enstitüleri Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Tarım Müdürlüğü ve Araştırma Enstitüleri Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ilanları 3 farklı şehir Tarım Müdürlüğü ve Araştırma Enstitüleri kamu personeli alımı yapıyor. İlanlara göre normal, engelli, eski hükümlü ve TMY alımları yapılacak. Tarım personel alımı başvuru şartları açıklandı.

İŞKUR Ankara, Yalova ve Erzurum şehirlerine kamu personeli alımı ilanları yayınladı. Tarım Müdürlüğü ve Araştırma Enstitüsü personel alımlarını normal, engelli, eski hükümlü ile TMY olanlarda başvuru yapabilecek. Başvuruları her şehrin karşılığında verilen ilan numaraları ile yapılacak. 12 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak.

Ankara Tarım İşçi Alımı 2 Kişi Başvuru Şartları

E sınıfı sürücü belgesi (Sürücü belgesi yeni olan/yenileyen kişilerden; ehliyetleri eski E sınıfına karşılık gelenler, özgeçmişlerine ehliyetlerini E sınıfı ekleyerek başvuru yapacaklardır.). 41 yaşından gün almamış olmak. Lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Başvuruları 00006392021 iş ilan numarası ile yapılacak. Ankara şehrine alım yapılacak. Eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan statüsünde olması gerekiyor.

Erzurum Bilgisayar Teknisyeni Alımı 1 Kişi Başvuru Şartları

Lise ve Dengi bölümlerde bilgisayar teknik servisi, bilgisayar işletimi ve bilgisayar teknik servisi bölümlerin birinden mezun olmak. Belirtilen meslekte bir yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. 13 ile 30 yaş arasında olması gerekmektedir. Normal başvuru kabul ediyor. Başvuru 00006384249 iş ilan numarası ile yapılacak.

Erzurum Muhasebeci Alımı 1 Kişi Başvuru Koşulu

Lise ve Dengi okulu muhasebe bölümünden mezun olmak. Muhasebe mesleğinde bir yıl çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelemek. Adaylar 18 ile 30 yaşında olması isteniyor. Başvuruları 00006384297 iş ilan numarası ile yapılacak.

Yalova Büro İşçi Alımı 1 Kişi Müracaat Koşulları

Bilgisayar programcılığı, bankacılık ve sigortacılık, sosyal güvenlik, muhasebe ve vergi uygulamaları, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, işletme yönetimi, maliye, insan kaynakları yönetimi, bilgisayar teknolojisi, bilgi yönetimi, işletme, bilgi güvenliği teknolojisi ve büro yönetimi ve sekreterlik bölümlerinin birinden mezun olmak. Alt yaş grubu belirlenmiş olup üst yaş sınırı konulmamıştır. EKPSS ye girmiş olanların başvurusu alınacak. Başvuruları 00006392478 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum