İŞKUR Sözleşmeli 13 Personel Alımı Kılavuzu

İŞKUR Sözleşmeli 13 Personel Alımı Kılavuzu

Resmî gazete üzerinden sözleşmeli İŞKUR personel alımı kılavuzu yayınlandı. Resmi kılavuz ile yayınlanan ilanda sözleşmeli nitelikte çalışacak 13 personel alımı yapılacağı belirlenmiştir. Personel alımı başvuru nasıl yapılacak? Belli oldu.

İŞKUR personel alımı kapsamında iş ilanları yayınlanıyor. 13 personel alımı kılavuzu yayınlandı. Resmî gazete yolu ile yayınlanan ilanda Türkiye İŞKUR Genel Müdürlüğü bünyesine alımlar yapılacak. 13 sözleşmeli personel alımı kılavuzu yayınlandı ve başvuru tarihleri belli oldu.

Resmî gazete üzerinden Türkiye İş Kurumu’nun yaptığı açıklamada alımı yapılacak unvanların 13 kişilik kontenjanda sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır. Belirtilen unvanda çalışacak adaylara ortalama olarak 11 Bin 822 TL maaş verilecektir.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Şartları

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği vb. bölümlerinden herhangi birinden en az lisans mezunu olması.

B bendi içerisinde yer alan unvan için ise adayların Fen-Edebiyat, Eğitim ve Eğitim Bilimleri Fakültelerinin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmama şartları ile personel alımı yapılacaktır.

İŞKUR Personel Alımı İş Başvuruları Nasıl Yapılacak?

İŞKUR personel alımı için başvuruda bulunacak adaylar için başvurular alınmaya henüz başlanmamıştır. Başvurular 26 Eylül 2022 tarihinden itibaren başvurular alınmaya başlanacak olup en geç başvurular 10 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir. Belirtilen tarihler arasında saat 17.30’ a kadar başvurular yapılmış olması gerekmektedir.

İŞKUR iş ilan başvurusu yapacaklar için başvurular yalnızca şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirilecektir. Farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Memur alımı başvurusu yapacak aday için başvurular Türkiye İş Kurumu Genel
Müdürlüğü Emniyet Mah. Mevlâna Bulvarı No:42 Yenimahalle/ANKARA adresine yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.