İŞKUR Sınavsız ve KPSS Şartsız 339 Büro Personeli Alımı

İŞKUR Sınavsız ve KPSS Şartsız 339 Büro Personeli Alımı

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu aracılığıyla sınavsız ve KPSS şartsız en az lise mezunu alımı olacağını duyurdu. Türkiye genelinden istihdam etmek üzere toplam 339 büro personeli alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR en az lise mezunu olmak ve farklı pozisyonlarda çalıştırmak üzere 339 büro personeli alımı yapacak. Personel alımı özel sektör kurumlarına yapılacaktır. Büro personeli ofisin iletişim ve yazışma işlerinde görev yapabilirler.

Büro Personeli Alımı İl Dağılımları

Aydın, Konya, Niğde, İzmir, Samsun, İstanbul, Eskişehir, Erzurum, Adana, Rize, Sivas, Yalova, Ankara, Kayseri, Manisa, Sakarya, Diyarbakır, Kırklareli, Bursa, Hatay, Antalya, Kocaeli, Gaziantep, Tekirdağ, Mersin, Balıkesir, Bolu, Muğla, Ordu, Denizli, Eskişehir, Uşak, Van, Elâzığ, Düzce, Çorum, Edirne, Osmaniye, Trabzon illerine alım gerçekleştirilecektir.

Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, güvenlik ve arşiv araştırması sonucu olumlu sonuçlanması, kurumların belirlediği özel şartlar, çalışmaya dair herhangi bir hastalığı olmaması, en az lise mezunu, ilanların özel başvuru şartlarında bulunan yaş aralığında olmak, Office programlarına hâkim olmak gibi bazı şartları bulunmaktadır.

Büro Personeli Alımı Başvuru Süreci

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlara başvuru yapmak için İŞKUR resmî web sitesine üye olarak size uygun ilanları görüntüleyip başvurularını tamamlamanız gerekmektedir.

Başvuru ekranına gitmek için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.