İŞKUR Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Personel Alım İlanı

İŞKUR Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Personel Alım İlanı

Öğretmen evi sanat okulu tarafından ilanen yayınlanan İŞKUR sayfasından duyuma göre personel alımı yapılacağı duyurdu adayların dikkatine. Alınacak şart ne olacak? Alınacak personel adayların koşulları neler olacak? İlan ilgili bilgiler aşağıda verildi.

Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu tarafından personel alımı yapılıyor.

Başvuruları 22 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak. Adaylar koşulları sağladığı takdirde müracaatlarını gerçekleştirerek başvuru sonuçlarından sonra kuraya tabi tutularak seçilecektir.

Eleman Alım Müracaat Şekli

Adaylar şartları taşıdığı takdirde İŞKUR kapısından girişlerini yaparak müracaatlarını gerçekleştireceklerdir veya giriş yapamayanlar Alo 170 İŞKUR müşteri temsilci hattını arayarak müracaatları gerçekleştirebilecek.

Müracaattan sonra aday listesine giren aday kişiler ilanın şartlarına göre eğitim durumu, tecrübe, mesleki Belge, yabancı dil şartı vb. belgeleri isteyen kamu kurumu kuruluşuna ibraz eder. Belgelerin teslim tarihi ilanda yer alan tarih duyurulmuştur. Adaylardan istenilen belgeler ibraz edilmedik sürece adaylar aday listesinden çıkartılacaktır. Sınavlara hak kazana girmeye aday sınav tarihi kamu kurumun internet sitesinde yayınlanacaktır.

Devlet Personel Alımı Özel koşullar

Adli siciline işlenmiş bir dosyası olmaması, Temel Bilgisayar Sertifikası, Diksiyon Eğitimi, Önceden otelcilik hizmetlerinden çalıştığına dair SGK hizmet dokümanı olması, Ortaöğretim (lise ve dengi), Ön lisans mezunu olmaları gerekiyor.

Hijyen eğitimi yönetmenliği belirtilen mikrobik bakteri virüsler hastalıkların bulunmadığına dair Sağlık kuruluşlarından heyet raporu.

Hijyen belgesi

Turizm Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi veya turizm ve otelcilik Mesleki yüksek okullardan konaklama ve Seyahat Hizmetleri bölümünden mezun olmak.

Yukarıda verilen koşullara dair adayların belgelerini noter kurasından önce verilmesi gerekmektedir.

Kamu işçi alımı kura tarihi ve sınav tarihi

Başvuruları 00006587719 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kura tarihi 07 Mart 2022 tarihinde saat 14:00 da karaman öğretmenevi ve akşam sanat okulu müdürlüğünde gerçekleşecektir.

Sözlü sınava hak kazanan adaylar 08 Mart 2022 tarihinden Öğretmenevi ve akşam sanat okulu müdürlüğünde 10:00-16:00 saatleri arasında bulunması gerekmektedir. Sonuçlarsa 09 Mart 2022 tarihinde açıklanacaktır.

Adres: Fenari mahallesi Kâzımkarabekir caddesi no:29 70100 Karaman Merkez

Alınacak Branş: Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro elemanı alımı).

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.