İŞKUR Milli Eğitim Kamu Personeli Alım (En Az İlkokul Mezun Büro İşçi)

İŞKUR Milli Eğitim Kamu Personeli Alım (En Az İlkokul Mezun Büro İşçi)

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre Milli Eğitim Müdürlüğü kamu personel alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu olanlar arasında büro işçi alımı yapılacak.

Kamu personeli alımı kapsamında yayımlanan İŞKUR ilanları ile Milli Eğitim Müdürlüğü 18 yaşını doldurmuş olmak şartı ile 1 büro işçisi alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. En fazla ortaöğretim mezunu olmak ve en az ilköğretim mezunu olmak şartları aranıyor.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak, arşiv soruşturma sonucu olumlu olmak gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor, ÖSYM sonuç belgesi şartı da aranmaktadır.

Başvuru için gereken belgeler;

Mezuniyet belgesi, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmadığına dair belge. Kamu haklarından mahrum bulunmadığına dair belge, Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, askerlik durum belgesi belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir. KPSS sonuç belgesi, İkamet belgesi, belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Başvuru şartlarını taşıyan ve gereken belgelere sahip adaylar başvurularını 00006244150 İŞKUR iş numarası üzerinden yapabileceklerdir. Başvuru şartlarını taşıyan ve gereken belgelere sahip adaylar başvurularını 1 Eylül 2021 ve 6 Eylül 2021 tarihleri arasından online olarak veya belirtilen diğer şekiller yolu ile yapabileceklerdir.

Kars sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak, şartlarına sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir. Başvuruda bulunacaklar için bu ilanda İkamet şartı arandığı açıklandı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
25 Yorum