İŞKUR MEK En Az 13.030 Net Maaş Bay-Bayan Memur Alacak

İŞKUR MEK En Az 13.030 Net Maaş Bay-Bayan Memur Alacak

İŞKUR mesleki eğitim kursları kapsamında en az 13030 net maaş ile memur alacak. Şehir tarafından yayınlanan memur alımı iş ilanlarına göre bay bayan kişiler arasından memur alımı yapılacaktır. Bay-Bayan memur alımı MEK iş ilanlarına başvuru ekranı...

Türkiye İş Kurumu Mesleki Eğitim Kursları bünyesine memur alacak. En az 13.030 net maaş ile yapılacak olan memur alımı için bay bayan herkesin başvuruda aranan şartları taşıdıktan sonra başvurular yapılabilecektir. Online olarak başvuru ekranı sayfa sonunda verildi.

İŞKUR MEK bünyesinde çalışmak isteyenler için alımı yapılacak olan ile İstanbul ili olup, alımı yapılacak unvan ise Kurumsal Kaynak Planlama Uzmanı olarak belirlenmiştir. Alımı yapılacak ilçe ise Ataşehir ilçesi olarak belirlenmiştir.

Memur Alımı Başvuru Şartları Neler?

Memur alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adayların en az 18 yaşını tamamlamış olması, 35 yaşını geçmemiş olması, öğrenim durumunun Ön lisans - Doktora aralığında yer alan herhangi bir öğrenim durumuna sahip olma, Kursa katılabilmek için İŞKUR’a kayıt olma gibi şartlar ile memur alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Personel alımı için iş ilanlarına başvuru yapacakların başvuruları online olarak elektronik ortamda alınacaktır.

Adaylar aşağıda yer alan başvuru ekranı linki üzerinden giriş yaptıktan sonra ara butonuna basıp gerekli şartları taşıdıktan sonra başvuru yapabileceklerdir.

Online olarak elektronik ortamda yalnızca başvurular kabul edilecek olup farklı yollar ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Personel alımı başvuruları alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar ise 4 gün içerisinde 16 Kasım 2022 tarihi saat 23:59 a kadar yapılması gerekiyor.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvuru ekranı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum