İŞKUR lise mezun 4.128TL maaş kayıt-kabul personeli ve hemşire alınıyor

İŞKUR lise mezun 4.128TL maaş kayıt-kabul personeli ve hemşire alınıyor

İŞKUR iş ilanları kurum dışı kamu personeli alım ile yeni en az lise mezunu hasta kayıt-kabul personeli ve diğer branşlarda personeller alıyor. İŞKUR ile alınacak bu personel alımı için adaylar nasıl başvuru yapacak?

İŞKUR üzerinden yapılan kurum dışı kamu personeli alım iş ilanları ile İstanbul İSPER bünyesine yeni personeller alınıyor. İstanbul İSPER bünyesine alınacak bu personeller daimi olarak okuldan yeni mezun veya deneyimli kişiler arasından alınıyor.

İSPER En Az Lise Mezunu 1 Hasta Kayıt-Kabul Personeli Alımı

İSPER personel alımında alınacak personellerin en az lise mezunu olması, mezuniyetinin yeni mezun olanlar arasından veya deneyimli olanlar arasından alınacaklar.

Alınacak kamu personelleri İstanbul genelinde ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri projelerinde haftalık 45 saat olacak şekilde saat 08.00 ile 17.00 arasında çalıştırılacaklar.

En az lise mezunu hasta kayıt ve kabul personeli olarak alınacak kişilerin 27 Mayıs 2021 tarihine kadar başvurularını başvuru@isper.istanbul adresi üzerinden  özgeçmiş gönderilmesi şeklinde yapacaklar.

İSPER başvuran kişilere mülakat için yer ve zamanı mesaj ya da mail yoluyla bildirecek.

isper-hasta-kayit-kabul-personeli.jpg

İSPER En Az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu Hemşire Alımı

İSPER bünyesine yapılacak diğer personel alımı ise en az sağlık meslek lisesi mezunu 1 Hemşire olarak yapıyor.

En az lise mezunu Hemşire personel alım adaylarının lise hemşirelik mezunu olması şartı bulunmakla birlikte meslek yüksekokulu veya lisans hemşirelik mezunlarına öncelik verilecek.

Hemşire alımı da yine yukarıda belirtilen şekilde 27 Mayıs 2021 tarihine kadar belirtilen mail adresine özgeçmiş gönderilerek yapılacak.

isper-hemsire.jpg

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.