İŞKUR Kurumdışı Vasıflı Vasıfsız 25 Kamu İşçi Alımı

İŞKUR Kurumdışı Vasıflı Vasıfsız 25 Kamu İşçi Alımı

İŞKUR kurumdışı internet sitesinde yayınlanan ilana göre İstanbul Günbel, 25 işçi alacak. Güngören ilçe sınırları içerisinde çalışacak personel alıyor. Alım vasıflı ve vasıfsız olarak gerçekleşecektir.

İŞKUR kurumdışı vasıflı ve vasıfsız 25 kamu işçi alımı yapacağını ilan etti.

Günde 7,5 saat çalışacak ve 08:00 – 17:00 ve 20:00 – 04:00 saatleri arasında çalışacak 25 personel alacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 04 Şubat 2022
İstanbul Günbel yayınladığı ilana göre;

Mobilya ve Dekorasyon Teknikeri;

Üniversitelerin Mobilya ve Dekorasyon bölümlerinden mezun daimi olarak 1 personel alımı yapacak.

Fotoğrafçı;

Tercihen üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel İletişim Tasarım, Güzel Sanatlar, Gazetecilik vb. ilgili bölümlerinden mezun, Saha deneyimine sahip, tercihen genç ve b sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Fotoğraf ve video ekipmanlarının tamamını kullanabilen, makine, ışık, kompozisyon gibi fotoğrafçılık bilgilerine son derece hakim,

Profesyonel fotoğrafçı olarak en az 3 yıl çalışmış, Photoshop, Lightroom, vb. programları kullanabilen, Stüdyo, açık hava, gece ve gündüz çekimlerinde tecrübeli, Dekupe ve Retouch konusunda uzman, Yenilikçi ve fotoğraf trendlerini yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek, ayrıntılara önem veren, dakik, takipçi, Sosyal medya mecraları, dijital reklamlar, vb. mecralarda kullanılacak ve kaliteli görsel içerik oluşturmasını, Kurumumuzun tüm faaliyetlerini ve organizasyonlarına ilişkin tüm sürecini ele alan videolar ve fotoğraflar çekmesini ve çekilen videoları kurgulamasını ve gerekli düzenlemeleri yapmasını, ilgili bölümlerle paylaşmasını ve arşivlemesini gibi şartları bulunan kadroya daimi olarak 2 kişi alınacak.

Grafiker;

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Oluşturulan kampanyaların banner, sosyal medya görselleri vb. hazırlama konusunda deneyimli Alanında deneyim sahibi, tercihen reklam ajansı deneyimi bulunan, Yeniliklere açık, trendleri takip eden bulunan, Adobe Photoshop, Adobe illüstratör, Adobe inDesign programlarına hakim, Dönemsel kampanyalar, katalog, broşür, billboard ve bunun gibi Açıkhava ürünleri, kurumsal kimlik çalışmaları vb. ürünlerde deneyimli, baskı süreçlerine hakim, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden daimi olarak 2 personel alımı olacak.

Temizlik İşçi Alımı;

Daimi olarak 10 personel alımı yapılacak.

Çöpçü;

Daimi olarak 10 personel alınacak.

istanbul-gunbel-personel-alimi.jpg

İstanbul Günbel Personel Alımı Başvuru Şartları

Başvurular sadece mail yoluyla yapılacak.

CV’ler kontrol edilerek uygun şartlarda olanlar görüşmeye çağırılacak.

Gelen maillerde sadece işe uygun olanlara dönüş yapılacak.

İstanbul Günbel Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Personel alımı yapacak olan Günbel, 2 Şubat 2022 ile 4 Şubat 2022 tarihleri arasında 25 personel alımı yapacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.