İŞKUR Kamu İlanları! OGM 238 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR Kamu İlanları! OGM 238 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR kamu ilanları yayınlandı! Orman Genel Müdürlüğü 238 işçi alımı ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. KPSS şartsız OGM personel alımı başvuruları 26 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar olacak.

İŞKUR Kamu İlanları Başladı.

Orman Genel Müdürlüğü 238 işçi alımı başvuruları İŞKUR’da başladı. Sitemiz içerisinde arama yerine OGM yazıp aratma yöntemi ile tüm detaylara ayrıca ulaşabilirsiniz.

OGM 170 Kamu Personeli Alımı, İşçi Alımı ve Memur Alımı Başladı

Orman Genel Müdürlüğü yayınladığı kılavuz içerisinde bulunan 3 tabloda personel alımları yapıyor. Orman muhafaza memuru alımı, avukat, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, mühendis, tekniker ve büro personeli alımı yapılıyor.

Mühendis alımı 20 kadro, 26 orman muhafaza memuru alımı ve 124 kamu memur alımı olarak toplam 170 istihdam yapılacak.

124 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri Ve Şekli

Adaylar 16-26 Nisan 2024 tarihleri arasında e-Devlet üzerinde Orman Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı Kamu işe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealinıkariyerkapisi.cbiko.gov,tr adresi üzerinden e-devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır.

Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı ilanları 35 şehir listesi yayınlayarak başvuruları alıyor.

Adana, Amasya, Ankara, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kırklareli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon ve Zonguldak illeri istihdam sağlıyor.

Engelli Ve Eski Hükümlü/TMY Statüsünde 68 Daimi İşçi Alım İlanı

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 30 adet engelli ve 38 adet eski hükümlü/TMY statüsünde çalıştırılmak üzere toplamda 68 adet daimi işçi alımı yapılacaktır.

Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 26 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar İŞKUR üzerinden yayımlanacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.