İŞKUR İle Devlet Su İşleri Bursa Bölge Kamu İşçi Alımı

İŞKUR İle Devlet Su İşleri Bursa Bölge Kamu İşçi Alımı

İŞKUR iş ilanları ile kamu personeli alımı yapılıyor. Devlet Su İşleri Bursa Bölge kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. En az ilkokul mezunu olan adaylar arasından noter kurası ile personel alımı gerçekleşecektir.

İŞKUR iş ilanları ile DSİ personel Alımı Duyurusu

Devlet Su İşleri Bursa Bölge Müdürlüğü kamu işçi alımı için ilana çıktı. En az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapacağı duyuruldu. İŞKUR noter kurası ile kamu personeli alımı detayları açıklandı. Personel alımı ilanına göre başvurular sadece 5 gün sürecek.

Adaylar başvurularını 00006994293 iş ilan numarası ile 2 Eylül 2022 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor. Noter kurası 14 Eylül 2022 tarihinde yapılacak.

Temizlik Personeli Alımı İçin Başvuru Yapacaklarda Aranan Özellikler;

Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışabilirlik raporu almak.

Mülakat ve uygulama sınavları nihai listenin İŞKUR tarafından gönderilmesine müteakip 30 gün içinde BURSA DSİ 1. Bölge Müdürlüğünde yapılacaktır.

Sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik noter huzurundaki kura çekimi; açık iş sayısının Dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 14.09.2022 tarihinde saat 10:00 da DSİ 1.Bölge Müdürlüğü Duaçınarı Mh. Ankara Cad.No: 221 Yıldırım/BURSA adresinde bulunan Bölge Müdürlüğümüz Yemekhane Salonunda yapılacaktır.

Kurada belirlenen adaylar daha sonra Bölge Müdürlüğümüz internet sitesinde https://bolge01dsi.gov.tr ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İşçi alımı için müracaat eden adaylar sadece sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sınav mesleki bilgi ve becerilere ilişkin konulardan yapılacaktır.

Sınavda başarı puanı 60 (Altmış) puan olarak belirlenmiş olup,60 (Altmış) puan altında kalanlar sınavı kazanamamış sayılacaktır.

Sağlık raporu ve psikoteknik raporu sınavı kazanan adaylardan istenecek olup, atama öncesi bu belgeleri getiremeyen adayın yerine yedek aday çağrılacaktır.

Sınavı kazanarak ataması yapılan adaylar 3 yıl süreyle atandığı Bölge Müdürlüğünde görev yapacak olup, tayin talepleri dikkate alınmayacaktır. İşe başlayan adaylar 4 aylık deneme süresine tabi olacaklardır. 18 ile 30 yaş arasında ve Bursa ikameti olanların başvurusu alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.