İŞKUR ile Belediye 10 Erkek Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR ile Belediye 10 Erkek Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR yeni kamu iş ilanları ile yayınlanan son ilanda Belediye bünyesine alınacak 10 yeni personelin erkek olması şartı bulunmakta. Hangi belediye erkek personel alım ilanı yayınladı? Belediye iş ilanı başvuruları ne zaman?

Kamu birimleri tarafından yayınlanarak İŞKUR üzerinden tercih işlemleri ve başvuruları alınacak yeni personel alımında belediye bünyesine 10 personel alımı yapılacak. Belediye iş ilanı personel alımında alınacak 10 personel geçici olarak ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Belediye En Az İlkokul Mezunu 10 Personel Alımı Genel Bilgileri

Belediye bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak kamu personelleri Beden İşçisi olarak geçici ve tam zamanlı olarak Isparta Şarkikarağaçta çalışacaklar.

Çarıksaraylar Belediyesi Personel Alımında Aranan Şartlar

Belediye 10 personel alımında adayların en az ilkokul mezunu olması ve en çok lise mezunu olması,

Adayların erkek olması,

Adayların 18 yaşından büyük olması,

Başvurmak isteyen adayların Şarkikaraağaç ikametli olması tercih sebebi olacak,

Yayınlanan ilanda belirtilen bir husus alınacak bu işçiler arazide çalışacakları için arazi mevkilerini sınırlarını kimlere ait olduğunu bilmeleri gerektiğinden belediye bu sebeple alınacak personellerin en az 6 aylık Çarıksaraylar beldesi ikametli olmasını aramaktadır.

Belediye Personel Alımı Başvuruları

Belediye personel alımına başvuru yapmak isteyen erkek adayların 28 Mayıs 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden Isparta İŞKUR 00006036940 iş ilan numarası ile başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR Başvuru Sonrası Noter Kurası

Başvuru şartlarını taşıyan ve İŞKUR başvurularını tamamlayan adayların belediye bildirilmesi sonrasında 01 Haziran 2021 günü noter huzurunda kura çekilişi yapılarak alınacak personeller belirlenecek.

Akabinde 10 beden işçisi alımı için! 03 Haziran 2021 tarihinde sözlü mülakat yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.