İŞKUR İlanları! TCDD KPSS Şartsız Kamu İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR İlanları! TCDD KPSS Şartsız Kamu İşçi Alımı Yapıyor

KPSS sınavına katılmamış olan adaylar müjde! Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ilanı Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden az önce yayımlandı! İlana göre kamu kurumu KPSS şartsız kamu işçi alımı yapacaktır.

Son Dakika: İŞKUR İlanları! TCDD KPSS Şartsız Kamu İşçi Alımı Başvuruları

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kurum dışı iş ilanları üzerinden yayımlanmış olan ilana göre 1 kamu işçi alımı yapacaktır. İşe alınacak olan personel merkez teşkilatta istihdam edilecektir.

Alım yapacak kurum TCDD Teknik Mühendislik olarak açıklanmıştır adayların. Elektrik teknisyenliği mesleğinde 1 yıl tecrübeli olması istenmektedir.

En az lise mezunu KPSS şartsız kamu işçi alımı ilan müracaat detayları

Kamu işçi alımı ilanına müracaat edecek olayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması gerekmektedir. Erkek adayların askerlik durumu itibariyle ilişkinin olmaması istenmektedir.

Kamusal haklarından yoksun bırakılmamış olan adayların alımları gerçekleşecektir.

Sizlerden sabıka kaydınızın olmaması ve işe alım sürecinin tamamlanması için yapılacak olan güvenlik ve arşiv soruşturması kapsamında pozitif sonuçlanmaz istenmektedir.

Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmanız istenmektedir.

kur-ilanlari-tcdd-kpss-sartsiz-kamu-isci-alimi-yapiyor.jpg

Üst yaş sınırıyla ilgili kurum tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olup 18 yaşından küçükler ilana başvuru yapamayacaklardır.

Meslek liselerinde veya endüstri meslek liselerinde elektrik alanı ile ilgili bölümlerden mezun olmanız istenmektedir.

Güncel işçi alımı ilanı için müracaatlar nasıl ve ne zaman yapılacak?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak olan alımlar için müracaatlar 22 Mayıs 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar için başvuru süreci 1 aydır. Bu tarihlere göre müracaatlarını 22 Haziran 2023 tarihine kadar tamamlamış olmanız gerekmektedir. Başvurular, Aziziye Mahallesi Hastane Caddesi 167 Çankaya/Ankara adresinde bulunan Teknik Mühendislik Kurumuna şahsen yapılması gerekmektedir.

İşe alınacak personel geçici kadroda istihdam edilecek olup, engelli personel için kadro açılmıştır. Bu nedenle en az %40 engelli raporuna sahip olmanız gerekmektedir.

Başvuru esnasında sağlık raporunuzu teslim etmeniz gerekmektedir. Sağlık raporunun yanı sıra adli sicil kaydı özgeçmiş ve mezuniyet belgesi de istenmektedir.

TCDD personel alımı, lise mezunu personel alımı, KPSS’siz işçi alımı, 2023 teknisyen alımı 2023 engelli personel alımı, KPSS’siz lise engelli personel alımı, Ankara iş ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.