İŞKUR ilanları: MSB Bakım Komutanlıkları Kamu işçi alımı

İŞKUR ilanları: MSB Bakım Komutanlıkları Kamu işçi alımı

İŞKUR ilanları ile Milli Savunma Bakanlığı Bakım Komutanlıkları kamu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilkokul mezunu adaylar KPSS’siz olarak başvuru yapabilecek. MSB personel alımı ilanına başvurular nasıl yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı Bakım Komutanlıkları İŞKUR ilanları ile kamu işçi alımı yapacağını yayınladı. Bu alımlarda en az ilkokul (lise önlisans ve lisans mezunlarının başvurusu kabul edilir) mezunu olanlar başvuru yapabiliyor.

Alımlarda KPSS şartı aranmıyor. MSB personel alımı Kayseri ve İzmir şehrine yapılacak. Başvuruları sadece İŞKUR aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılacak.

2’nci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü İlanları

Bilgisayar işletmeni alımı 2 kişi: lisans mezunu adayların başvurusu alınacak. 18 ile 36 yaş aralığında olması gerekiyor. KPSS girmiş olmak ama puan şartsız olarak başvuru kabul edilecek. Kayseri alımı için başvuruları alınmaya başlamış olup 16 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak. 00005982533 iş ilan numarası olarak sunuldu. Terörle mücadelede yaralananlar başvuru yapabilir.

Aşçı alımı 3 kişi: en az ilkokul en fazla lise mezunu olan adayların başvurusu alınacak. Adaylardan ustalık belgesi, diploma fotokopisi, sabıka kaydı ve kimlik fotokopisi istenmektedir. Engelli adaylar başvurularını 00005983139 iş ilan numarası ile yapacak.

Bilgisayar işletmeni 1 kişi alımı: Başvurular 00005982799 iş ilan numarası ile yapılacak. En az lise en fazla lisans mezunları başvuru yapabilecek. 18 ile 36 yaş arasında bulunan engelli vatandaşların başvurusu kabul edilecek.

44'üncü Bakım Merkezi Komutanlığı Fabrika Müdürlüğü İlanı

Otomotiv boya ustası alımı 1 kişi: en az ilköğretim mezunu olanların başvurusu kabul görecek. Adaylar 18 yaşına girmiş ve 36 yaşını bitirmemiş olması istenmektedir. Sosyal güvenlik kurumundan emekli olmama şartları aranıyor. Alım noter kurası ile yapılacak. MEB ustalık belge sahibi olması gerekiyor. Başvuru yapacaklar terörle mücadelede yaralanan statüsünde olması gerekmektedir. Başvurular 00005985216 iş ilan numarası ile yapılacak. İzmir şehri alımı yapıyor.

NOT: alımlarda ikamet şartı arandığı üzere diğer şehirlerde olanlar başvuru yapamaz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.