İŞKUR İlanları! KAYTUR KPSS Şartsız 13 Komi ve Aşçı Alacak

İŞKUR İlanları! KAYTUR KPSS Şartsız 13 Komi ve Aşçı Alacak

KAYTUR Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret Anonim Şirketi tarafından İŞKUR’a yeni bir ilan dahil edildi. KAYTUR bünyesine dahil edeceği 13 personeli İŞKUR aracılığı ile temin edecek. 10 komi, 3 aşçı alımı için ayrıntılar haberimizde.

Güncel olarak İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile 13 işsiz aday iş imkanına kavuşacak. Alınacak olan personeller ile süresiz ve daimi olarak anlaşılacak. Son başvuru tarihi 07 Şubat 2023 Salı günü. Başvuru süreçleri, personellerden beklenen şartlar, çalışma şekli ve mülakat bilgileri yazımızda yer almaktadır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Başvuru için İstenen Belgeler

Aşçı ve komi alımları için başvurular, KAYTUR firmasının İnsan Kaynakları Şefi aracılığı ile sürdürülecektir. Başvuru şekli adrese şahsen erişim ile ya da mail aracılığıyla yapılabilmektedir. Açık adres bilgisi: ‘KAYTUR Merkez-Yakut Mahallesi, Kültür Parkı İçi, Kümeevler, Kat:2, Kocasinan/KAYSERİ’ şeklinde iletilmiştir. Mail aracılığı ile başvuruda bulunmak isteyen adaylar ise: ‘[email protected]’ e-posta adresini kullanabilecekler.

Başvuruda istenecek belgeler; başvuru esnasında verilecek olan formun aday tarafından doldurulmuş hali ile birlikte adli sicil kayıt belgesidir. Başvuru için sadece bu iki belge istenmektedir.

Komi ve Aşçı Alımı Çalışma Şekli Nasıl Olacak?

Çalışma yeri KAYTUR firmasına ait sosyal tesisler olacaktır. Çalışma süresi haftada 45 saat olarak bildirilmiştir. Çalışma saatleri ise 2 vardiya şeklinde olacağı iletilmiştir. Hem aşçıların hem de komilerin 2 vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmeleri beklenmektedir. Vardiyalı çalışmaya uygun adaylar arasından personel alımı yapılacaktır.

Deneme süresi bu ilan için 2 ay olarak belirlenmiştir.

KAYTUR İş İlanları Başvuru Şartları ve Görüşme Bilgileri

Komi adaylarının 18 ile 30 yaş aralığında olmaları istenmektedir.

Aşçı adaylarının 25 ile 45 yaş aralığında olmaları beklenmektedir.

Komiler için daha önceden 1 yıl, aşçılar için ise minimum 3 yıl deneyim şartı talep edilmektedir.

Tüm adayların Kayseri ilinde ikamet ediyor olması ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumunun olması gerekmektedir.

KPSS şartı, en az tahsil durumu gibi şartlara bu ilanda yer verilmemiştir.

Görüşme (mülakat) tarihi, başvuruların kabul edildiği 30 Ocak 2023 ile 07 Şubat 2023 tarihleri aralığında planlanmıştır. Sabah saat 09:00 ile akşam saat 17:00 aralığında, çalışma saatleri dahilinde adaylara görüşme gün ve saatleri bildirilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.