İŞKUR İlanları! İl Emniyet Müdürlüğü KPSS’siz Kamu İşçi Alımı

İŞKUR İlanları! İl Emniyet Müdürlüğü KPSS’siz Kamu İşçi Alımı

İŞKUR ilanları kamu istihdamları devam ediyor. İl Emniyet Müdürlüğü KPSS’siz kamu işçi alımı yapacağı ilan etti. En az ilkokul mezunu adayların nasıl başvuru yapılacağı paylaşıldı. Başvuru ilan numarası erişime açıldı.

İŞKUR ilanları ile İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı

En az ilkokul mezunu ve KPSS’siz personel alımı istihdamı Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğüne yapılacak. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu Üzerinden 00007966395 iş ilan numarası ile yapacak.

İŞKUR İşçi Alımı İlanları

İlanda belirtilen meslekte, mesleki deneyiminin en az altı (6) ay olduğunu belgelemek,

Başvuran adaylardan ilanda belirtilen niteliklere sahip olup olmadıklarını tespit etmek amacıyla yukarıdaki belgeleri 13/12/2023 tarihinde saat:17:00’a kadar Bitlis Polisevi Şube Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Belgesi kabul edilenler arasından Noter Kurası; 14/12/2023 tarihinde saat: 13:00’da Bitlis 1. Noterliğinde yapılacak olup, işe başvuran kişilerin noterde hazır bulunmaları gerekmektedir.Bitlis 1. Noterliğinde yapılacak kuranın açık işin 4 katı kadar asil, 4 katı kadar yedek belirlenecektir.

Başvuru sayısının talep edilen sayının 4 katını aşmaması durumunda 15/12/2023 tarihinde saat 10:00'da Polisevi Şube Müdürlüğümüz mekez hizmet binasında kurumuzca oluşturulan komisyon tarafından sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır.

Kurada adı çıkan adaylar 15/12/2023 günü saat:14:00’da Bitlis Polisevi Şube Müdürlüğü'nde mülakata katılacaklardır.

Sonuçlar 18/12/2023 tarihinde ilan edilecektir.

Tüm duyurular www.bitlis.pol.tr sitesinin Duyurular sayfasında yayınlanacak olup adaylara ayrıca tebligat ve yazışma yapılmayacaktır.

İşe alınacak kişilerin 13.12.2023 tarihinde kurumumuza teslim etmesi gereken belgeler;

1. Ez az ilköğretim, en fazla lise mezunu olmak, eğitim durumu gösterir belge sunulacaktır.

2. Adli Sicil Kaydı Belgesi sunulacaktır.

3. Daha önceden en az 6 (altı) aylık pide ustası olarak iş deneyimine sahip olması, bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecektir.

Polisevi Personel Alımı Genel Durumları

1. İlanın son başvuru tarihinden önce istenilen belge ve deneyimlere sahip olmak gerekmektedir.

2. Ayrıca alınacak tüm personel devlet memuru olmayıp, daimi işçi statüsünde (Belirsiz süreli iş sözleşmesi ) çalışacaktır. Mevcut yasalar dahilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir.

3. Personellerin çalışma saatleri idaremizce vardiya esasına göre belirlenecektir.

4. Mülakatı kazanan adayların işe alım aşamasında Bitlis Emniyet Müdürlüğümüzce güvenlik soruşturması yapılacak olup, sakıncalı durumunun bulunmaması şartı aranacaktır.

5. Sözlü ve Uygulamalı sınavı kazanan adaylar sağlık problemi olmadığını, sağlık raporu ile belgelemek zorundadır. Bitlis iş ilanları olarak sunuldu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.