İŞKUR İlanları! Belediyeler Devlet Personel ve Kamu İşçi Alımı

İŞKUR İlanları! Belediyeler Devlet Personel ve Kamu İşçi Alımı

İŞKUR iş ilanları Belediyeler için yayınlandı. Belediyeler devlet personel alımı ve kamu işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR başvuru şartları neler. Belediye personeli alımı başvuru şartları arasında neler yer alıyor?

İŞKUR ilanları ile Belediyeler personel istihdamı yapıyor. Yayınlanan iş ilanları ile Belediyeler personel alımı başvurularını toplamaya başladı. Belediye personeli alımı için 2 farklı şehir ilana çıkmış ve 10 Ocak 2022 tarihi bitimine kadar başvuru alıyor.

Mersin ve Samsun şehirleri için başvuru yapacaklar her ilanın içerisinde verilen ilan numaralarıyla başvuru yapacaklar. Adaylar başvurularını elektronik ortamda veya İŞKUR şubelerinden yapabilir.

Samsun 19 Mayıs Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Kamyon şoförü alımı 2 kişi; en az ilkokul en fazla lisans mezunu olan adayların başvurusu alınacak. 18 yaş ile 57 yaş arasında olanlar başvurabilir. Çalışılacak meslekte en az 5 yıl deneyimli olmak. C sınıfı ehliyete sahip olmak. Psikoteknik ve SRC Belgelerine sahip olmak. 00006497278 İŞKUR iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Kepçe operatörü alımı 2 kişi; ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunları başvurabilir. En az 18 ve en fazla 50 yaşında olanlar kuruma başvurabilir. Çalışılacak meslekte en az 1 yıl deneyimli olmak. Kepçe (İş Makinesi) Operatörlük belgesi olmak. İş deneyiminde sigortalı olarak İş Makinesi Operatörlüğü yaptığını belgelendirmek. Başvuruları 00006497249 İş Kurumu numarası ile yapılacak.

Mersin Tarsus Belediyesi Devlet Personel Alımı

Harita Teknikeri alımı; önlisans mezunu adaylar arasından alım yapılacak. Alt yaş sınırı olarak 18 açıklanmış olup üst yaş sınırı bulunmuyor. Bay veya bayan başvuru yapabilecek. Başvuruları 00006494424 İŞKUR iş ilan numarası olarak verildi. Bu ilana eski hükümlü veya TMY (terörle mücadelede yaralanan) statüsünde olanlar başvuru yapabilecek. 10 Ocak başvuru son tarihtir.

Her iki ilanda ikamet şartı bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum