İŞKUR İlanları; Belediye 40 Kamu Personeli Alımı (KPSS Yok)

İŞKUR İlanları; Belediye 40 Kamu Personeli Alımı (KPSS Yok)

KPSS şartı olmadan 40 kamu personeli alımı yapılacak. İŞKUR ilanları üzerinden Yayımlanan ilanlara göre Karabağlar Belediye Başkanlığı noter kurası ile alım yapacaktır.

İŞKUR İlanları Belediye 40 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Karabağlar Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu 40 kişi istihdamı yapıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, 42 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların askerliğini yapması veya askerlikle alakası bulunmaması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum olmamaları gerekmektedir. En az ilköğretim mezunu olmak, en fazla lise mezunu olmak, kamyon şoförü alımı için C-E sınıfı ehliyete sahip olmak. Kepçe operatörü alımı için en az G sınıfı ehliyete sahip olmak. Şartlarına sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi, sağlık raporu, mezuniyet belgesi, nüfus kayıt örneği, yerleşim yeri belgesi (ikamet belgesi), adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, başvuru yapılacak unvana dair belge. Belgelerine sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını en son 31.12.2021 tarihinde yapabileceklerdir. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapılabilecektir. T.C kimlik numarası ve şifre ile yapılacaktır.

Beden işçi alımı 30 kişi 00006271935, kepçe operatörü 2 kişi 00006272204, kamyon şoförü 6 kişi 00006272166 ve kaynak operatörü 00006272335 iş ilan numarası ile başvuru yapabilecek.

Ayrıca adaylar alo 170 hattı üzerinden veya il / ilçe şube müdürlüklerine de başvurularını yapa bileceklerdir.

Kaynak operatörü alımı için İzmir il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Karabağlar il sınırları içerisinde ikamet etmek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.