İŞKUR İlanı Yağlıdere Öğretmenevi 12 Aşçı ve Yemek Dağıtım Elemanı

İŞKUR İlanı Yağlıdere Öğretmenevi 12 Aşçı ve Yemek Dağıtım Elemanı

İŞKUR ilanı ile Yağlıdere öğretmenevi 12 aşçı ve yemek dağıtım elemanı alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR personel alımları kapsamında yayınlanan iş ilanlarına göre öğretmenevi bünyesine İŞKUR ile personel alınacaktır.

Kamu personeli alımları kapsamında İŞKUR ilanları ile öğretmenevi 12 aşçı ve yemek dağıtım elemanı alımı yapacağını duyurdu. Yağlıdere öğretmenevi tarafından yayınlanan ilanda 12 kişilik kontenjanda personel alımı yapılacaktır.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Şekli

Kamu personeli alımı başvuruları yapmak isteyen adaylar için başvuruları yalnızca İŞKUR üzerinden alınmaya başlanacak olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvurular bugünden itibaren alınmaya başlamış olup en geç başvurular 4 gün içerisinde yani 30 Ağustos 2022 tarihinden itibaren başvurular sona erecektir.

İŞKUR kamu personeli alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için başvuruları yalnızca online olarak elektronik ortamda yapılabilecek yolu farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Alım Kontenjan Dağılımı ve Şartları

Yemek Dağıtım Elemanı Alımı başvurusu yapacaklar için en az ilk okul mezunu olması, en fazla ön lisans mezunu olması, başvuru yapacak bay veya bayan adayların 18 yaşını tamamlamış olması şartları ile öğretmenevi personel alımı yapacağını duyurdu. 10 personel alımı yapılacak.

İş ilan numarası: 00007057116.

Aşçı yardımcısı alımı iş ilanlarına başvuru yapacak adayların Aşçı yardımcısı kurs belgesi sahibi olması, en az lise mezunu en fazla lisans mezunu olması, bayan olma ve 18 yaşını tamamlamış olma şartları aranıyor. 1 personel alımı yapılacak.

İş ilan numarası: 00007057177.

Diyetisyen alımında aranan şartlar ise üniversitelerin gerekli bölümlerinden en az lisans mezunu olması, KPSS 60 puana sahip olma ve kadın adayların en az 18 yaşını tamamlamış olma şartları ile 1 personel alınacaktır.

İş ilan numarası: 00007057333.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.