İŞKUR İlanı: Polisevi Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları

İŞKUR İlanı: Polisevi Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları

İŞKUR ilanları Polisevi personel alımı yayınlandı. Lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Polisevi ilanına adaylar nasıl başvuru yapabilecek. Alım başvuru artları neler olduğu yazımızda…

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi personel alımı İŞKUR ilanları üzerinden yayınladı.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden personel alımı Polisevi için yayınlandı.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak. 40 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum olmamak, aşçı ve ustalık belgesine sahip olmak, aşçı hijyen belgesine sahip olmak. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

En az 5 yıl tecrübeye sahip olmak, kasap alımı için et ve et ürünleri işleme alanında ustalık belgesine sahip olmak. Herhangi bir kurum ve kuruluştan emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Adaylardan İstenen Belgeler

Ustalık belgesi, mesleki tecrübeye ait beyanı, mezuniyet belgesi, Adli sicil kaydı, ikamet belgesi, nüfus cüzdanı, 2 adet vesikalık fotoğraf, TC kimlik fotokopisi, hijyen belgesi, sağlık raporu, askerlik durum belgesi belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını Vali Mithatbey Mah. İskele Cad. No:43 İpekyolu/VAN adresine şahsen müracaat edip yapabileceklerdir. İŞKUR üzerinden aşçı alımı için 00006230639 iş ilan no numarası üzerinden kasap alımı için 00006230584 iş ilan numarası üzerinden yapabileceklerdir. Başvurular 26 Ağustos 2021 tarihinde başlamış olup 31 Ağustos 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Bu ilanda ikamet şartı bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.