İŞKUR İlanı: Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Ordu Personel Alımı

İŞKUR İlanı: Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Ordu Personel Alımı

İŞKUR ilanı ile Öğretmenevi en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapacaktır. Alımı yapılacak olan 4 farklı Ordu İŞKUR iş ilanlarına başvurular nasıl yapılacak. Tüm unvanlarda aynı şartlar mı aranacak.

İŞKUR ilanı Öğretmenevi Personel Alımı Duyurusu

En az ilkokul mezunu adaylar arasından öğretmenevi Ordu personel alımı yapıyor. Alım gıda mühendisi, bulaşıkçı, resepsiyon görevlisi ve temizlik personeli alımı olarak yapılmaktadır. İŞKUR iş ilanları her unvan karşılığı numaraları haberde sunulmuştur. Adaylar başvurularını 4-8 Ekim 2021 tarihleri arasında yapması gerekiyor. İŞKUR üzerinden başvuru kabul edilecek.

Temizlik Görevlisi Alımı 1 Kişi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

Başvuru ilan numarası 00006323193 olarak sunulmuştur. En az ortaögretim (lise) mezunu olmak. Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Kat Hizmetleri Elemanı dalı ya da Teknik Anadolu Liselerinin Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Kat Hizmetleri dalı mezunu olmak. En az 2 yıl deneyimli olmak. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak. 18 ile 30 yaş arasında olanların başvurusu kabul edilecek.

Bulaşıkçı Alımı 3 Kişi (Stevard)

En az ilköğretim mezunu olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış veya muaf olmak). 18-55 yaş arasında olması gerekiyor. Başvurular 00006323231 iş ilan numarası ile yapılacak.

Resepsiyon Görevlisi Alımı 1 Kişi (Ön Büro Elemanı)

En az ortaöğretim (lise) mezunu olmak. Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Ön Büro Elemanı dalı ya da Teknik Anadolu Liselerinin Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı Ön Büro Elemanı dalı mezunu olmak. Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) olarak en az 2 yıl iş tecrübeli olmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak ( fiilen yapmış veya muaf olmak). Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlamak. 18 ile 30 yaş arasında olması gerekiyor. Adaylar başvurularını 00006323267 ilan numarası ile yapması gerekiyor.

Gıda Mühendisi Alımı 1 Kişi

Gıda Mühendisi bölüm mezunu olmak. Gıda Mühendisi olarak en az 3 yıl iş tecrübesi bulunmak. B sınıfı ehliyete sahip olmak. Askerlik ile ilişiği olmamak. En az C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip olmak. 18-35 yaş arasında olan ve en az KPSS 60 puanı bulunanlar başvuru yapabilir. Başvuru 00006323345 iş ilan numarası ile yapılacak.

NOT: Ordu Ünye alımda ikamet şartı zorunluluğu bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum