İŞKUR Evde Çalışacak İşçi Alımı Öğrenim Şartsız

İŞKUR Evde Çalışacak İşçi Alımı Öğrenim Şartsız

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre ülkemizde yaşayan adaylara evde iş imkanı sağlanacak. Adaylar hangi alanlarda nasıl görevlendirilecek hepsi belirtildi. Detaylar haberimizin içeriğinde...

Evde çalışacaklara İŞKUR üzerinden evde iş imkanı. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İŞKUR evde iş imkanlarından yararlanmak isteyenlere farklı türlerde evde iş sağlıyor. Adaylar bu iş imkanından en az 2500 TL ek gelir elde edebileceklerdir. Şehrinizde alım var ise bu durumlardan yararlanabilirsiniz. Bulunmaz ise her hangi bir şekilde bu durumdan faydalanamazsınız.

İŞKUR ilanları sunduğu evde iş imkanlarından faydalanmak is imkanlarından faydalanmak isteyenler en yakın İŞKUR müdürlüklerinden başvurularını yapabileceklerdir. Adaylar E-Şube’sine üye olarak da kısa sürede kendinize en uygun iş ilanlarını kolaylıkla bulabileceklerdir. Adaylar böylece işlerini evden çıkmadan yapabileceklerdir. Ek gelir kazanmak isteyen adaylar için fırsat.

İşçi alımı başvurusu yapacak adaylar Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yani İŞKUR ev hanımları için özel istihdam sağladı. Sizler de evinizden çıkmadan paketleme gibi işler yaparak aylık 2500-3000 TL’ye kadar ek gelir kazanabilirsiniz.

Evde İş İmkanlarından Faydalananlar Ne Tür İşlerde Bulunacak;

Şeker, tuz, unlu mamuller, kuru yemiş, kuru bakliyat, sabun ve triko gibi ürünleri paketleme işleri.

Dikiş – nakış kapsamında yer alan bütün işler.

Kuru temizlemeden ütülemeye kadar çeşitli işler.

Düğün, nişan, kına ve sünnet gibi organizasyonlara yönelik oluşturulan davetiyeleri zarflara yerleştirme işleri.

Peçete, kağıt mendil, yorgan ve battaniye gibi ürünleri katlama işleri ilan ediliyor.

İŞKUR dışında her hangi bir yerle irtibata geçmeyiniz. İŞKUR’da tam zamanlı part-time veya evde yapılacak iş var mı diye danışmanınızdan bilgi alınız. Türkiye İş Kurumu dışında her hangi bir yere bilgi paylaşımı veya başvuru yapmayınız. Her şehirde olup olmadığını İŞKUR bileceği üzere şehrinizde bulunan kurumlardan bilgi alın.

Kaynak:kamupersonelialim.com