İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR En Az İlkokul Mezun Öğretmen evi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden güncel yapılan duyuru ile öğretmen evi müdürlüğü bünyesine en az ilkokul mezunlar arasından yeni kamu personeli alımı yapılıyor. Öğretmen evi tarafından yapılan bu personel alımına başvurular ne zaman yapılacak? Haberimizde.

İŞKUR tarafından yeni yayınlanan duyuru ile Öğretmen evi Müdürlüğüne yeni kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Alınacak personeller müdürlük bünyesine geçici pozisyonlara alınacak ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

Kuşadası Öğretmen evi Bünyesine Personel Alınacak

Kuşadası Öğretmen evi tarafından yapılan açıklama ile 1 kişi Temizlik Görevlisi, 1 kişi Garson, 1 kişi Aşçı Yardımcı olacak şekilde 3 kamu personeli alımı yapılacak.

Öğretmen Evi Garson Adayları 55 Yaş Sınır

Öğretmen evi müdürlüğüne alınacak 1 kişi Garson alımında alınacak personele asgari ücret ödemesi yapılacak, SGK ve yemek müdürlük tarafından verilecek. Adaylarının en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 55 yaş aralığında bulunması, adayların usta öğreticilik belgesi olması, adayların tercihen Kuşadası ikametli olması şartları bulunmaktadır.

Öğretmen evi garson alımı başvuruları İŞKUR Kuşadası Hizmet Merkezi 00006285491 İŞKUR iş ilan numarası üzerinden başvurularını aşağıda belirtilen şekilde yapması gerekiyor.

Öğretmen Evi Temizlik Görevlisi Alımı

Temizlik Görevlisi olarak alınacak 1 kişi personele ayılık ücret asgari ücret olarak verilecek bunun yanında SGK ve yemek verilecek. Başvuru yapacak adayların mesleğinde 6 ay tecrübeli olması ve bunu SGK kayıtları ile belgelendirmesi, adayların kadın ve erkek 18 ile 45 yaş aralığında bulunması, adayların tercihen Kuşadası İkametli olması şartları aranmakta.

İlgilenen adayların başvuru yapabilmeleri için 00006285708 İŞKUR iş ilan numarası gerekmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Evi Aşçı Yardımcısı Alımı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen evi bünyesine 1 Aşçı Yardımcısı alınacak alınacak personele asgari ücret, SGK ve Yemek imkanları sağlanacak. Adayların en az ilkokul mezunu olması, en az 18 en fazla 50 yaşında olması, adayların en az aşçı çırağı belgesi olması, kuşadası ikametli olması şartları aranmakta.

Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00006285646 olarak yayınlandı.

İŞKUR Öğretmen Evi Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen adayların 20 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını yukarıda belirttiğimiz İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum