İŞKUR En Az İlkokul Mezun Bekçi Alımı Özel Sektör İş İlanları

İŞKUR En Az İlkokul Mezun Bekçi Alımı Özel Sektör İş İlanları

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre özel sektör ve Belediyelere bekçi alımı istihdamında bulunuyor. Başvuru detayları haberimizin içeriğinde.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden en az ilkokul mezunu bekçi alımı yapıyor. İlana göre farklı şehirlerde özel iş ilanları ile personel alımı yapacak.

İlana göre Ankara, İzmir ve İstanbul da personel alımı yapılıyor. İlana göre adaylar özel sektörde çalışacaktır. Özel bekçi alımı ilanlarında en az ilkokul mezunu olması aranıyor. Ancak EGM tarafından alımlarda en az lise mezunu istemektedir.

EGM Bekçi Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

18 yaşını doldurmuş olmak.

Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.

Adayların Fiziki şartlarda erkeklerde ve bayanlarda herhangi bir sıkıntı çıkartacak engele sahip olmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması askerlikle ilişiği bulunmaması veya askerlik çağına gelmemiş olmaları gerekmektedir.

Zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanmak, dolanlı iflas veya yüz kızartıcı fiilden dolayı hapis cezası yatmamış olmak.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Memuriyet engeli bulunmamak.

Silah taşıma konusunda engeli bulunmamak.

Alkol ya da uyuşturucu tedavisi görmüş ya da görüyor olmamak.

EGM bekçi alımı yayınlandığı an ulaşmak için aşağıda bulunan cep uygulamasını indirin.

Özel Bekçi Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Giriş yapan aday meslek kısmına bekçi yazarak ara tuşuna basması ile ilanlar önünüze gelecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
17 Yorum