İŞKUR Belediye 26 Kamu İşçi Alımı İlan Numaraları

İŞKUR Belediye 26 Kamu İşçi Alımı İlan Numaraları

İŞKUR üzerinden alımı yapılacağı belirtilen Akyurt Belediyesi istihdam edilmek üzere İŞKUR üzerinden 26 işçi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR ilanı haberimizde.

İŞKUR üzerinden kamu personeli olmak isteyenler için iş ilan arayanlara Akyurt Belediyesi tarafından kamu personeli alımı yapacağını ilana bu gün itibari ile İŞKUR resmi sayfası üzerinden duyurdu.

Alımı yapılacak unvan kurum tarafından yapılan açıklamada 4 farklı unvanda olacak bunların 21 adeti beden işçisi, 1 adet Beko loder operatörü, 1 adet Kepçe operatörü ve son olarak 2 adet kamyon şoförü alınacağı açıklandı.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Gerekli Şartları taşıyan adaylar İŞKUR üzerinden kullanıcı ada ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra unvanların belirttiği başvuru numarası ile başvuru yapabilecekleri gibi ek olarak da Alo 170 Numaralı telefondan da ilgili ilana başvuruda bulunabilirler.

Şahsen müracaatlar için başvurular belirtilen ilçenin sınırları içerisinde yer alan il şube müdürlüklerine yapıla bilecektir.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlamış olup en geç müracaatların son başvuruların 4 gün içerisinde 10 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuru mesai saatleri içerisinde yapıla bileceği belirtildi.

Genel Şartlar

Başvuru yapmak isteyen adaylar T.C  vatandaşı olmak, Medeni  haklarını kullanmaktan mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve en büyük yaş şartı olarak 40 yaşını geçmemiş olma şartı aranıyor.

Başvuruda bulunacak erkek kişiler için ilan şartları arasında askerlik ile ilişiği bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış olma veya mahkûm olmamış olma şartları ile kamu personellerinin alınacağı açıklandı.

Başvuru İş İlan Numaraları

Kamyon Şoförü ilan numarası 00006256086, kepçe operatörü 00006256060, beko loder operatörü 00006255930 ve son olarak beden işçisi ilanı 00006255903 numarası verilmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.