İŞKUR 2 ile 5 bin TL maaşla 122 kamu personeli alımı 30 Nisan

İŞKUR 2 ile 5 bin TL maaşla 122 kamu personeli alımı 30 Nisan

İŞKUR 5 kamu kurumuna 2 ile 5 bin TL maaşla 122 kamu personeli alımı başvuruları 30 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacak. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek.

İŞKUR 2 ile 5 bin TL maaşla 122 kamu personeli alımı başvuruları alınmaya devam ediliyor. 5 farklı kamu kurumu bu alımı gerçekleştiriyor. Alım elektronik ortamda ilköğretim, ortaöğretim, lise, önlisans veya lisans mezunları başvuru yapacak. Karayolları Genel Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu, Sayıştay Başkanlığı, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi ve Tekirdağ Çerkezköy Belediye Başkanlığı bu ilanları yayınlayan kurumlar olarak açıklandı.

Adaylar ilanları inceleyerek başvuru yapması gerekmektedir. Haberin altında 5 kurumun haber detayları ayrıca sunulmuştur. Bu tarz alımlarda ikamet şartı arandığı üzere detayları dikkatli okuyunuz. Kıyı Emniyeti Türkiye genelinden başvuru kabul ediyor.

Ulaştırma Bakanlığı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 5 kamu personeli alımı yapılıyor. Büro memuru alımı B sınıfı ehliyetli olanlar arasından yapılıyor. 29 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar internet üzerinden alınıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü 17 kamu işçi alımı yapıyor. Alımı Kars, Isparta, Kastamonu, Sakarya, İstanbul, Tekirdağ, Karaman, Bolu, Ankara, Ağrı, Elazığ, Muğla ve Antalya olarak ilan edildi. Alım aşçı, servis elemanı, beden işçisi ve büro işçisi alımı yapılıyor. 29 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru yapılacak.

Sayıştay Başkanlığı Ankara 20 personel alımı yapıyor. En az ilkokul mezunu (lise önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabiliyor. KPSS şartsız alım 30 Nisan tarihi bitimine kadar başvuru kabul edecek. 00006004739 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi en az lise mezunu adaylar arasından 12 güvenlik görevlisi alımı yapıyor. Başvuru yapacaklar İş Kurumu 00006005143 ilan numarası ile 30 Nisan Bitimine kadar yapılacak.

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi 68 personel alımı yapıyor. Alım elektrikçi, çöpçü, şoför, Büro personeli, beden işçisi, Temizlik görevlisi, Bekçi, Elektrik Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Mimar, Sıhhi tesisatçı, Kaynak ustası ünvanlarında yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.