İskilip Belediyesi 5 Memur Alımı Resmi Gazete İlanı

İskilip Belediyesi 5 Memur Alımı Resmi Gazete İlanı

İskilip Belediyesi Resmi Gazete ilanına göre kendi bünyesinde istihdam etmek üzere GİH sınıfından 10. derece kadrodan 5 memur alımı yapacaktır. KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olan alımlar için 2022 KPSS sınavından 60 taban puanınız olmalıdır.

Son dakika! Çorum-İskilip Belediyesi 5 Memur Alımı İlanı

Belediye Başkanlığı tarafından Resmi Gazete üzerinden az önce yayımlanmış olan ilana göre 5 memur alımı yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için KPSS P94 puan sıralamasına göre atamalar gerçekleşecektir.

Kamuda Memur Olmak için Gerekli Olan Kriterler Nelerdir?

Bölüm şartı aranmaksızın lise veya dengi okullardan mezun olmanız istenmektedir.

Adayların Karayolları Genel müdürlüğü tarafından onaylanmış olmak suretiyle minimum düzeyde B sınıfı ehliyet belgesine sahip olması istenmektedir.

Erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması, ertelemiş olması veyahut da muafiyet olmuş olması gerekmektedir.

Daha önce çalışmış olduğunuz kamu kurumlarından ahlaki nedenler veya disiplinsizlik ile işten çıkarılmamış olmanız istenmektedir.

İlana Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından başvurular alınacaktır.

Görevinizi yapmanıza engel olabilecek bedensel veya ruhsal hastalığınızın bulunmamasını istenmektedir. Atanmaya hak kazanan adaylardan sağlık raporu ile bu durumu belgelendirilmesi istenecektir.

Kumsal haklarından mahrum olmayan ve yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında pozitif sonuçlanan adaylardan atamalar yapılacaktır.

Son başvuru tarihi itibariyle ilan edilen unvanlar için ilgili öğrenim şartını taşımak ve KPSS taban puanına sahip olmanız gerekmektedir.

memur-alimi.jpg

Belediye Personeli Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Belediye Başkanlığı tarafından yapılacak olan memur atamaları sözlü sınav sonucuna göre yapılacaktır. Kılavuzda belirtilen başvuru belgeleri ile birlikte 17 Temmuz 2023 19 Temmuz 2023 tarihleri arasında belediye Başkanlığının yazı işleri müdürlüğüne şahsen veya posta yolu ile başvurularınızı yapmanız istenmektedir. Postada yaşanacak gecikmelerden başvuru yapan aday sorumludur.

Çorum iş ilanları, belediye memuru ataması, 2023 lise Belediye memuru alımı, KPSS 60 ile memur alımı, son dakika personel alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.