İşbank ve Kuveyt Türk Banka Memur Alımı İş İlanları

İşbank ve Kuveyt Türk Banka Memur Alımı İş İlanları

İŞKUR üzerinden kamu kurumları iş ilanları yayınladığı gibi bankalarda personel alımları için iş ilanları yayınlaya biliyor. 2 farklı banka kamu personeli alımı yapacağını ilana çıkardı. İşbank ve Kuveyt Türk Banka memur alımı yapıyor.

Banka iş ilanları kapsamında yeni 2 farklı banka tarafından yayınlandı. İş kurumu sayfası üzerinden yayınlanan ilanlara göre İşbank ve Kuveyt Türk Bankası memur alımı ve işçi alımı yapılacağı 3 farklı ilan yayınlandı.

Yayınlanan ilanlarda belirtilenlere göre Kuveyt Türk Katılım Bakası ve İş Bankası hizmet etmek üzere büro memuru ve bahçıvan alımları yapılacağı ilan edilmiştir.

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası büro memuru alımı: İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanda iş bankasında bandırma Atatürk caddesi şubesine büro memuru alınacak olup alınacak adayların engelli olması ve en az 2 yıllık deneyimli olması son olarak 30 yaşını geçmemiş olması şartı ile 00006454770 ilan numarası ile alım 7 Ocak tarihine kadar yapılacaktır. Balıkesir.

Bahçıvan Personeli Alım: yayınlanan iş ilanına göre en az ilkokul mezunu yaş şartı olmadan bahçe işleri ile uğraşacak 1 adet bahçıvanın 00006451643 iş ilan numarası ile iş bankası iş bankası blokları 1.kısım yönetimine 7 Ocak tarihine kadar alınacağı belirtilmiştir.İstanbul.

Kuveyt Türk Bankası Büro Görevlisi Alımı

Kuveyt Türk Katılım Bankası Anonim Şirketi kurumunda hizmet etmek üzere 10 büro görevlisinin en az lise mezunu olması, bankacılıkta tecrübeli olması, başarı odaklı olan ve askerlikten muaf olan kişiler arasından Kuveyt Türk Bankası Büro Görevlisi Alımı yapılacağı 00006437672 iş ilan numarası ile 29 Aralık tarihine kadar alınacağı belirtildi. İstanbul.

Bankalar Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için bankalar personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup yukarıda hangi kurumun ilanına başvuru yapılacaksa o ilanın iş ilan numarası ile başvurular yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum