İnönü Üniversite Hastanesi 26 Kamu Personel Alımı (En Az Lise)

İnönü Üniversite Hastanesi 26 Kamu Personel Alımı (En Az Lise)

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İnönü Üniversite Hastanesi 26 kamu personel alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacak.

İnönü Üniversite Hastanesi kamu personeli alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınladı.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İnönü Üniversitesi 6 makine teknolojisi teknisyeni, 7 elektrik teknisyeni, 1 ahşap doğrama teknolojisi teknisyeni, 1 sıvacı, 2 kepçe operatörü, 4 inşaat boyacısı, 1 ahşap çatı ustası, 3 beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi, 1 fayans, seramik ve karo döşemecisi alımı ile beraber toplam 26 kamu personeli alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak. En az ortaöğretim mezunu olmak. Erkek adayların askerliğini yapmış olması ya da ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına sağlık açısından herhangi bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Türk ceza kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen devle güvenliğine karşı suç işlememiş olmak. Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak şartları aranıyor.

Gereken Belgeleri

Nüfus cüzdanı, askerlik durum belgesi, son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair belge, adli sicil kaydı, mezuniyet belgesi, detaylı fotoğraflı özgeçmiş belgeleri başvuruda aranmaktadır.

Başvuruları nasıl yapılıyor?

Başvuruları 24 Ağustos 2021 de başlamış olup en geç müracaatlar 29 Ağustos 2021 de bitmiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra Malatya ilini seçerek iş yeri türünü kamu seçtikten sonra İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.