İBB Kiptaş Kamu Şoför Alımı Daimi Süreli İstihdamı

İBB Kiptaş Kamu Şoför Alımı Daimi Süreli İstihdamı

Yeni personel alımları yayınlandı. İBB Kiptaş personel alımı yapıyor. İlana göre son başvuru tarihi 24 Aralık olduğu belirtildi. Başvuru detayları ve şartları haberimizin içeriğinde…

İŞKUR ilanları İstanbul Büyükşehir Belediyesinde kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Kiptaş için başvuru yapacaklar için online olarak başvurular yapıla bilecektir.

İstanbul Büyükşehir Belediye kamu personeli alımı ilanına göre şoför alımı unvanında yapılacak. Kontenjan olarak 3 kişi daimi nitelikte kamu personeli alımı yapılacağı duyulmuştur.

Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Adayların Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekmektedir.

En az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suçlardan, ağır ceza ve yüz kızartıcı şeylerden, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak veya bu suçlardan ceza almamış olmak.

Adaylar askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması askerlikle ilişiği bulunmaması askerlik çağına gelmemiş olmaları gerekmektedir.

Görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli belgeler;

Sürücü belgesi, detaylı fotoğraflı özgeçmiş, askerlik durum belgesi, bu belgelere sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

kiptas-ibb-personel-alimi.jpg

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır;

Başvurular 20 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 24 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://kariyer.ibbistanbul linki üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.