İBB Kadrolu 9500 TL Maaşla Muhasebeci Ve Devlet Personeli Alımı

İBB Kadrolu 9500 TL Maaşla Muhasebeci Ve Devlet Personeli Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden daimi kadroda devlet personeli alımı yapılacağı yayınlandı. İlana göre devlet personeli kadrosunda daimi kadroda alım yapılacaktır. Başvuru şartları ve başvuru süreci sizler için haberde verildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi; İŞKUR web sitesinden alacağı başvurularda devlet personeli alımı yapacağını açıkladı. Yayınlanan ilana göre 81 şehirden başvurular alınacaktır. İkamet şartsız daimi kadroda alınacak personel duyurusu için; 1 muhasebe kıdemli uzmanı ve 1 şehir bölge planlayıcısı alımı yapılacaktır. İşe alınacak personeller İstanbul ilinde istihdam edilecektir.

İBB Devlet Personeli Alımı Müracaat Şartları

Türk uyruklu olmak gereklidir.

Kamusal haklarından yoksun ve devlet düzenine karşı suç işlemiş olan adayların başvuruları Belediye tarafından kabul edilmeyecektir.

Engelli personel alımı kadrosun da alım yapılmayacağı için başvuru yapacak olan adayların fiziksel ve zihinsel engelinin bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan belediye personel adayların askerlik hizmetini yapmış olması veya askerlik ile ilgisinin olmaması gerekmektedir.

Muhasebe Kıdemli Personel Müracaat Özel Şartları: Muhasebe bölümünden mezun olmak. Alanında 5 yıl özel sektör de veya kamu da deneyim sahibi olmak. TDMS’ye hakim olmak. MS Microsoft Office programlarına hakim olunması ve tercihen ERP konusunda da bilgi sahibi olunması istenmektedir.

Şehir Bölge müracaat özel şartları: Şehir Bölge Planlayıcı bölümünden mezun olmak gereklidir. Alanın da en az 5 yıl deneyim sahibi olmak. ArcGIS, IBM SPSS programlarının kullanımında bilgi sahibi olunması gereklidir. MS Office Programlarını etkin olarak kullanıyor olabilmek önemlidir. Analitik düşünme yetisine sahip olunması gerekmektedir.

bb-kadrolu-9500-tl-maasla-devlet-personeli-alimi.jpg

Devlet Personeli Alımı Müracaat Şekli ve Tarihi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından işe alınacak olan adaylar başvuruları 28 Kasım tarihinde başlayacaktır. Başvuru yapacak olan devlet personelleri adayları başvurularını 30 Kasım 2022 tarihine kadar tamamlamış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını elektronik yolla yapacaklardır. Başvurular; İstanbul kariyer internet sitesi üzerinde alınacaktır. Başvurular sadece online olarak alınacak olup, şahsen veya farklı yollarla yapılan başvurular kamu kurumu dairesi tarafından kabul edilmeyecektir.

Görüşme ve mülakat bilgileri başvuru süreci tamamlandıktan sonra ilgili devlet personeli adaylarına bilgi verilecektir.

Daimi kadroda alım yapılacak kadro da 5 yıl deneyim şartı istenmektedir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.