Hastane En Az Lise Mezunu 4500 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı

Hastane En Az Lise Mezunu 4500 TL Maaşla Kamu Personeli Alımı

Hastane en az lise mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi ortalama 4500 TL maaşla alıma başvuru yapacaklarda aranan şartlar haberimizde…

Hastane Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi döner sermaye merkez İşletmesi Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere hastane personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Yayınlanan ilanda istihdam edecek personellerin unvanı olarak 6 adet bahçe bakım elemanı alınacağı alımı yapılacak olan 6 kişinin ise erkek olacağı kurum tarafından belirtildi ve ek olarak ise ortalama 4500 TL maaşın verileceği kurumca açıklandı.

Not: İşçi Alımına başvuru yapacak işçi adayları için alım süreci İŞKUR veya Üniversitenin web sitesi üzerinden duyuruya çıkacağı belirtildi.

Başvuru Süreci

Başvuruda bulunacak personeller için başvurular İŞKUR resmi sitesine yapılacak olup ilan yayınlandıktan sonra 8 ağustos 2021 tarihine kadar İŞKUR üzerinden giriş yaparak 00006176810 ilan numarasını aratarak başvurularını İŞKUR üzerinden giriş yaptıktan sonra başvuru süreçlerini tamamlayacaklardır.

Aranan Başvuru Şartları

Başvuru yapacak personeli herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik aylığı almıyor olma, Başvuruda aranan özel şartları taşıma, 18 yaşını başvuru tarihleri itibari ile tamamlamış olma şartları arandığı ve erkek personellerin askerlik ile herhangi bir ilişiğinin bulunmaması şartlarının arandığı belirtildi.

Özel Şartlar

Başvuru yapacak kişinin görevi yapmaya engel durumunun bulunmaması, lise mezunu olmak veya dengi okullardan mezun olma şartları aranmaktadır.

Başvuruda gerekli belgeler

Adaylar başvuru esnasında başvuru dilekçesi nüfus cüzdan aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi, son bir ay içerisinde alınmış adli sicil belgesi, son bir ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi, diploma veya geçici mezuniyet belgesi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi, SGK’ belgesi belgeleri istenilmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
15 Yorum