Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Daimi Kamu Personeli Alımı

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Daimi Kamu Personeli Alımı

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü daimi kamu personeli alımı olarak ana okulunda görevlendirmek üzere ilana çıktı. Ankara merkez alım İŞKUR ilanı üzerinden yapıldı. Halk Sağlığı personel alımı başvuru artları ve ilan numarası verildi.

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Ankara daimi kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Alımı yapılacak kişi ana okulunda görev alacak.

Adaylar aşağıda verilen ilan numaralarını takip etmesi gerekiyor.

Başvuruları: İŞKUR iş ilan 00006444404 numarası ile elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru 10 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Çocuk gelişimi ve eğitimi eleman alım için adaylar meslek yüksek okulları çocuk gelişimi bölümü mezunu olması isteniyor.

En az KPSS 60 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecek. 18-34 yaş arasında olan adaylar alıma başvuru yapabilir. Ankara ikameti olanların başvurusu kabul edilecek.

KPSS’ye tabi ilanlara başvuranların puan üstünlüğüne ve öncelikli olarak başvuranların ise eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dörder katı olarak oluşturulan nihai aday listeleri sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder.

Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.