Halk Kütüphanesi 18-45 yaşlarında personel alımı yapıyor

Halk Kütüphanesi 18-45 yaşlarında personel alımı yapıyor

Halk kütüphanesi İŞKUR iş ilanları sayfasında yayınladığı duyuru ile personel alımı yapacağı ilan etti. Başvuru yapacak adaylar 18 ile 45 yaş arasında olması istendi. En az ilköğretim mezunları bu alıma nasıl başvuru yapacak.

İŞKUR iş ilanları arasında Halk Kütüphanesi personel alımı duyurusu bulunuyor. Kütüphane personel alımı en az ilkokul mezunu adaylar arasından 18 ile 45 yaş arasında olanlardan yapacak. Alım başvuru detayları şöyle sunuldu.

Başvuru yapacaklar 26 Mart 2021 tarihi bitimine kadar 00005944519 iş ilan numarası ile internet ortamında yapabilir. Bu ilanda ikamet şartı bulunmaktadır.

Yani adayların ilanı verilen şehirde ikamet etmesi isteniyor. Adaylar internetten başvuru yaptıktan sonra kütüphane müdürlüğüne bizzat giderek evrak teslimi yapacaktır.

kutuphane.jpg

Başvuru genel koşulları

En az ilkokul en fazla lise ve dengi okul mezunu olunması, 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını bitirmemiş olması istenmektedir. Başvuru yapacaklardan sabıka kaydı ve kalorifer belgesi istenecektir.

Noter kurası

Başvuru yapanlar arasında noter kurası 30 Mart 2021 tarihinde saat 9:00 da il halk kütüphanesinde çekilecektir. Giresun Halk Kütüphanesi personel alımı için tüm şartları taşıyan adayların İŞKUR iş arayan statüsü aktif olması gerekmektedir. Aksi taktirde başvuru yapmalarına olanak bulunmamaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.