Halk Ekmek 2 Yeni İş İlanı ile 5 İşçi Alımı Yapacak

Halk Ekmek 2 Yeni İş İlanı ile 5 İşçi Alımı Yapacak

Halk Ekmek Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden 2 yeni iş ilanı yayımladı. En az lise mezunlarından yapılacak olan alım için 5 işçi alımı yapılacaktır. KPSS şartı olmadan alım yapılacaktır.

Halk Ekmek Kamu Personel Alımı İlanı

Halk Ekmek kendi bünyesinde istihdam etmek üzere daimî kadroda 5 işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımlar 5 şoför ve bir endüstriyel bakım onarım teknisyeni unvanlarında ve kadrolarında gerçekleşecektir. Tam zamanlı istihdam sağlanacak olup müracaat etmek isteyen adayların alanlarında en az 2 yıl deneyime sahip olması gerekmektedir.

Halk Ekmek Personel Alımı Müracaat Kriterleri Nelerdir?

1 Endüstriyel bakım onarım teknisyeni alımı: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından yapılacak olan alım için ilan tarihi itibariyle 22 yaşını tamamlamış ve 46 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Tercihen fırın tecrübesi olan makine bakım teknisyeni ve teknikeri alımı yapılacaktır.

Adayların alanlarında önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Emekli olmayan ve emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan yapılacak olan bu alımlar için Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından herhangi bir aylıktan da yararlanmıyor olmanız gerekmektedir.

4 Şoför alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş adaylardan alım yapılacaktır. İlan tarihi itibariyle 21 yaşını tamamlamış ve 45 yaşını tamamlamamış olmanız gerekmektedir. Karayolları Genel Müdürlüğü, Trafik Kanunları Hükmünce E sınıfı sürücü belgesi istenmektedir. Ayrıca SRC - 4 ve psikoteknik belgesi de bu kadro için belki istenen belgeler arasındadır. Erkek adayların askerlik hizmet görevini yerine getirmiş olması istenmektedir. Tecil durumu bu kadro için kabul edilmeyecektir.

İşçi Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İlana müracaatlar 23 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. 25 Ağustos 2023 tarihi de dahil olmak üzere başvurularınızı tamamlamış olmanız gerekmektedir. Başvurularınızda Eskişehir Halk Ekmek bünyesinde başvuru formunu doldurarak şahsen gerçekleştirebilirsiniz. Eskişehir iş ilanları kategorisinde kamupersonelialim.com ekibi olarak sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.