Hakkari Üniversitesi KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Resmi Gazete İlanı

Hakkari Üniversitesi KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Resmi Gazete İlanı

Hakkari Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya kamu personeli alımı yapılacaktır. KPSS’siz alım gerçekleşecektir. Kimler başvuru yapabilir? Başvuru şartları nedir?

Hakkari Üniversitesi Kamu Personeli Alımı İlan Detayları

Hakkari Üniversitesi, kamu personeli alımı yapıyor. Üniversite tarafından yapılan güncel açıklamaya göre başvurular tüm Türkiye’den alınacaktır.

KPSS’siz Üniversite Personeli Alımı Müracaat Şartları Nedir?

Adaylardan hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından düzenlenen iç denetim Koordinasyon Kurulu bünyesinde kamu işçisi sertifikasına sahip olması istenmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapacaklardır.

Üniversite bünyesinde yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında pozitif sonuçlanmamış önemli bir husustur.

Üniversite memuru adaylarının kamusal haklarından mahrum bırakılmamış olması, ayrıca yapılacak olan sabıka kaydı soruşturmasında olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Erkek başvuru adaylarının devlete karşı zorunlu hizmet görevi olan askerlik görevini yerine getirmiş olması veya ilişkinin bulunmaması istenmektedir.

KPSS şartsız yapılacak olan bu alım için adaylardan bazı belgeler istenmektedir. Bu belgeler. Şunlardır:

Kimlik fotokopisi özgeçmiş belgesi erkek adayların askerlik durumu belgesi, 2 adet fotoğraf, kamu işçi sertifikası ve mezuniyet belgesi istenmektedir.

Bay ve bayan adaylardan alınacak olan başvurular için sosyal güvenlik kurumları bünyesinde herhangi bir aylıktan yararlanıyor olmamanız gerekmektedir.

Müracaatlar Şahsen Yapılacak?

Üniversite bünyesinde yayınlanmış olan güncel ilanı ilk başvuru tarihi 29 Mayıs 2023 tür. Son başvuru tarihi ise 12 Haziran 2023 tarihi olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

kamu-personeli-alimi.jpg

Atanmaya hak kazanan adaylar, Üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecek olup, herhangi bir bilgilendirme amaçlı tebligat yapılmayacaktır. Başvuru belgeleri atanmaya hak kazanan adaylar tarafından yine Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim edilmesi gerekmektedir. Belgeleri teslim süresi içerisinde teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacaktır.

Hakkari iş ilanları, 2023 işçi alımı, 2023 iç denetçi alımı, KPSS’siz kamu personeli alımı, 2023 personel alımı, son dakika KPSS şartsız alım.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.