Hacettepe KPSS’siz Bahçıvan Alımı (Yaş Sınırı Yok)

Hacettepe KPSS’siz Bahçıvan Alımı (Yaş Sınırı Yok)

Hacettepe Üniversitesi bay bayan bahçıvan alımı KPSS’siz 5 kamu işçisi için ilana çıktı. İlana göre noter kurası yapılarak alım yapılacak. Devlet personel alımı için adaylar başvurularını İŞKUR iş ilanları sayfası üzerinden nasıl başvuracağını hazırladık.

Hacettepe Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı bahçıvan alımı için iş ilan yayınladı. Üniversite KPSS’siz kamu işçi alımı daimi statüde yapacak.

Başvuru yapacaklarda üst yaş sınırı bulunmuyor. İŞKUR ilanları başvuruları nasıl ve hangi tarihler arasında yapılacağını detaylandırdık.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Adaylar başvurularını 30 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapacaktır. Başvuru 00006424876 iş ilan numarası kullanılacaktır. Başvurular İŞKUR ilanları üzerinden alınacak olup başka yöntem bulunmuyor.

Bahçıvan Olma Genel Şartları

Ortaöğretim mezunu olması (lise ve dengi) gerekiyor. 18 yaşını doldurmuş olması isteniyor. Üst yaş sınırı olmadan bay ve bayan olarak alım yapılacak.

Personel Alımı Adaylardan Hangi Belgeler İsteniyor

İkametgah Belgesi (kare kodlu veya barkodu E-devlet çıktısı kabul edilecektir.). Adli Sicil Belgesi (kare kodlu veya barkodu E-devlet çıktısı kabul edilecektir.). Diploma veya mezuniyet belgesi (kare kodlu veya barkodu E-devlet çıktısı kabul edilecektir.).

STK’dan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösterir belge (kare kodlu veya barkodu E-devlet çıktısı kabul edilecektir.). Erkek adaylar için Askerlik belgesi (kare kodlu veya barkodu E-devlet çıktısı kabul edilecektir.).

Bahçe ve Bahçıvan işlerinde çalıştırılacaktır. Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması gerekiyor. Ankara şehrinde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum