Fethiye Polisevi Sınavsız 7 Kamu İşçi Alımı İşkur Başvuruları Başladı

Fethiye Polisevi Sınavsız 7 Kamu İşçi Alımı İşkur Başvuruları Başladı

Fethiye Polisevi İşletmeciliği sınavsız kamu işçi alımı yapacağını İşkur iş ilanları üzerinden duyurdu. Fethiye Polisevi İşletmeciliği en az ilkokul mezunu kamu işçi alımı yapıyor.

İşkur iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre Fethiye Polisevi İşletmeciliği en az ilkokul mezunu kamu işçi alımı işkur başvuruları başladı. İşkur iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre Fethiye Polisevi İşletmeciliği en az ilkokul mezunu kamu işçi alımı yapıyor. Fethiye Polisevi İşletmeciliği bünyesinde kadrosunu güçlendirmek amacıyla en az ilkokul mezunu sınavsız 7 garson servis elemanı alımı yaptığını ilan etti. Fethiye Polisevi İşletmeciliği duyurduğu işkur ilanına göre alımı olan personeller tam zamanlı istihdam edilecektir.

Polisevi İşletmeciliği Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olmak,

En az ilköğretim ve üzeri mezunu olmak,

18 yaşını doldurmuş olmak,

Sözlü ve uygulamalı mülakatlarda başarılı olmak,

Herhangi bir sebepten dolayı mahkum kalmamak,

Kamu haklarından yoksun olmamak,

Hijyen eğitim sertifikasına sahip olmak ve olanlar artı puan alacak,

Eğitim durumunu gösteren mezun belgesi,

Adli sicil kaydı ve arşiv kayıt belgesi temiz olmak ve belgelemek,

Daha önce garson servis elemanı olarak çalışan adaylar mülakatlarda tercihen sayılacak olup, çalıştığına dair belgelendirmek,

Polisevi İşletmeciliği Kamu İşçi Alımı Müracaat Şekli ve Zamanı

Fethiye Polisevi İşletmeciliği yayınladığı iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 17 Mayıs 2022 ile 23 Mayıs 2022 tarihleri arasında İşkur üzerinden giriş yaparak elektronik ortamda, alo 170 hattından veya İşkur hizmet şubelerine şahsen giderek başvurularını yapabilirler. Online başvuru yapacak adaylar İşkur e-şubeden üyeliklerine giriş yaparak iş ilanları sayfasından arama kısmına Fethiye polisevi yazarak aradıktan sonra veya aşağıda verdiğimiz iş ilan numarasını yazarak ilan ekrana gelmektedir.

Başvurular bittikten sonra 24 Mayıs 2022 tarihinde Fethiye 4. Noterliğinde kura çekimi yapılarak kazanan adaylar belirlenecektir. Kura sonrası belirlenen adaylar en geç 25 Mayıs 2022 tarihine kadar gerekli belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. 25 Mayıs 2022 tarihinde ise adaylara sözlü ve uygulamalı mülakat yapılarak asıl kazananlar belirlenecektir.

Fethiye Polisevi İşletmeciliği Kamu İşçi İşkur İş İlan Numarası: 00006785954

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.