Eti Maden İşletmesi 5571 TL Maaş Daimi İşçi Alacak

Eti Maden İşletmesi 5571 TL Maaş Daimi İşçi Alacak

Eti Maden İşletmesi personel alımı ilanı yayınladı. İş ilanları kapsamında yayınlanan ilana göre 5571 TL maaş ile çalışacak daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR iş ilan numaralarını görüntülemek için haberimizi okuyunuz.

Kamu kurumları işçi alımı yapmaya devam ediyor. Güncel olarak bugün yayınlanan ilanda Eti Maden İşletmesi İŞKUR üzerinden bünyesinde çalışacak daimi nitelikte işçi alımı yapılacağı ve çalışmaya kazanan adayların ortalama 5571 TL maaş ile çalışacakları belirlendi.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için işçi alımı Eskişehir Eti Maden İşletmesi- Bor işletme Müdürlüğü daimi nitelikte 3 kontenjanda proses işçisi olarak belirtmiştir.

Personel Alımı Başvuruları

İş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler için başvurular online olarak elektronik ortamda yalnızca yapılabilecektir.

Adaylar başvurularını İŞKUR sistemine giriş yaptıktan sonra başvuru şartlarında yer verdiğimiz iş ilan numaralarını aratıp hangi ilana başvuru yapmak istiyor ise seçip o ilana başvurularını yapabileceklerdir.

Başvurular bugünden itibaren alınmaya başlamış olup en geç 4 gün içerisinde yani 1 Temmuz 2022 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir.

Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları

1 Proses İşçi alımı için adayların 18 yaşını tamamlamış olması, lise ve dengi okullardan mezun olması ve son olarak engelli kişiler arasından 00006880513 iş ilan numarası ile alımlar yapılacaktır.

2 Proses işçi alımı için adayların 18 yaşını tamamlamış olması, lise ve dengi okullardan mezun olması ve son olarak engelli kişiler arasından 00006880455 iş ilan numarası ile alımlar yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.