Et ve Süt Kurumu KPSS’siz Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanları

Et ve Süt Kurumu KPSS’siz Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanları

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınladığı ilana göre KPSS’siz kamu işçi alımı yapacak. İŞKUR ilanları ile başvuruları kısa süreliğine elektronik olarak alacak. 40 üst yaş sınırı ile alım yapacağı diğer bir detayI...

Et ve Süt Kurumu Kamu İşçi Alımı

KPSS’siz personel alımı yayınlayan kurum başvuruları İŞKUR ilanları üzerinden başladı. İlana göre 2 branşta alım olacak. Adaylar Başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden aşağıda branş karşılığında verdiğimiz iş ilan numaraları girerek internet ortamında yapılacak. Kamupersonelialim.com olarak hazırladık. 40 üst yaşla ilana başvurular 25 Eylül 2023 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edilecek.

Et ve Et Ürünleri İşletmecisi Alımı 2 Kadro

MEB, EBK ve İŞKUR tarafından düzenlenen Et İşçiliği ve Kasaplık (SEKAP) sertifikasına veya Kasaplık (Ustalık veya Kalfalık) belgesine veya “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta Yer Alan İşlerde Çalıştırılacakların Mesleki Eğitimlerine Dair Yönetmelikte” belirtilen “Mesleki Eğitim Belgelerinden ” birisine (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde Et ve Et Ürünleri İşletmeciliği ve Buna Eşdeğer) sahip bulunmak veya Et Endüstrisi öğrenimini görmüş olmak.

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden 00007804393 ilan numarası ile elektronik ortamda yapacaktır. Alım Erzincan şehrine yapılacak. 18 ile 40 yaş arasında olan en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Sıhhi Tesisatçı Alımı 1 Kadro

Soğutma ve Havalandırma, Soğutma ve İklimlendirme, Tesisat Teknolojisi ve Metal Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) olması gerekiyor. Meslek Yüksek Okulu Önlisans Tesisat Teknolojisi İklimlendirme Teknolojisi mezunu olması isteniyor.

Kamu personeli alımı başvuruları 00007803985 İŞKUR ilanları numarası ile yapılacak. 18 ile 15 arasında olan adayların başvurusu kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.