Et ve Süt Kurumu İŞKUR Üzerinden 5 Kamu İşçi Alımı Yapıyor

Et ve Süt Kurumu İŞKUR Üzerinden 5 Kamu İşçi Alımı Yapıyor

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İŞKUR ilanları ile 5 kamu işçi alımı yapacağını yayınladı. 3 farklı ilanda tekniker, şoför ve tesisatçı alımı yapıldığı görüldü. İlanlara en az ilköğretim mezunu olanlar başvuru yapabiliyor.

İŞKUR ilanları ile Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara adresine 5 kamu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilköğretim mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. İŞKUR iş ilanları 3 farklı unvanda alım yapacağı görülüyor. Şoför, tesisatçı ve tekniker alımı olarak gerçekleşecektir.

Başvuruları başlamış olup 25 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR aşağıda verilen ilan numaraları ile başvuru kabul edecek. Elektronik ortak harici başvuru alınmıyor.

Tır-Çekici şoförü alımı 3 kişi için başvuru şartları; en az ilköğretim mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması, üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Karayolları Trafik Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre CE sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC 3 veya SRC 4 Belgesi ile güncel Psikoteknik Belgesine sahip olmak. D ve E ehliyeti olması gerekmektedir. Başvuruları 00006036717 iş ilan numarası ile yapılacak.

Kaynak teknikeri alımı 1 kişi için şartları; meslek yüksek okulu kaynak teknolojisi önlisans bölümü mezunu olması gerekmektedir. Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, vardiyalı olarak çalışmak, 30 yaşından büyük olmamak. Askerlikle ilişiği bulunmaması gerekiyor. Ankara alımı yapacak şehir olarak ilan edilmiştir. 00006036678 iş ilan numarası ile başvuru kabul edilecek.

İklimlendirme ve soğutma teknolojisi teknikeri alımı 1 kişi için şartları; önlisans iklimlendirme-soğutma, iklimlendirme ve soğutma teknolojisi, iklimlendirme teknolojisi ve tesisat teknolojisi bölümü mezunları başvuru yapabilecek. 18 ile 30 yaş arasında olması gerekiyor. Başvuruları 00006036685 iş ilan numarası ile yapılacak.

Ankara şehrinde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.