Et ve Süt Kurumu et kombinası daimi şoför ve kasap alımı

Et ve Süt Kurumu et kombinası daimi şoför ve kasap alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Et Kombinasına daimi statüde şoför ve kasap alımı yapacak. Kamu personeli olarak yerleştirilecekler için 4 üst yaş sınırı sunuldu. Et ve Süt Kurumu ilan içeriği yazımızda…

Et ve Süt Kurumu kendi bünyesinde olan et kombinasına daimi statüde şoför ve kasap alımı yayınlandı. Başvuru yapacaklar için ilan durumuna göre 40 üst yaş sınırı bulunuyor. Kamu personeli olarak yerleştirilecekler için başvurular İŞKUR ilanları üzerinden yapılacak.

Adana şehri bu alıma başvurular 7 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda aşağıda verilen ilan numaraları ile kabul edecek.

Şoför alımı 1 kişi başvuru şartları; 18-40 yaş arasında bulunmak. En az İlkokul/İlköğretim mezunu olmak, Bulaşıcı hastalığı bulunmamak, D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (Karayolları Trafik Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre C1E, C, CE, D1, D1E, D Sınıfı) SRC 2 veya 4 Belgesine sahip olmak. Psikoteknik Belgesine sahip olmak.

Meslekte en az 12 ay tecrübeli olduğunu SGK kayıtları ile belgelemesi gerekmektedir.

Kasap alımı 4 kişi için başvuru şartları; 21-35 yaş arasında bulunmak. En az İlkokul/İlköğretim mezunu olmak, Ağır/Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu ve herhangi bir kronik rahatsızlığının olmadığını sağlık kurulu raporu ile belgelemek, MEB, ESK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak veya kasaplık konusunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olmak. Meslekte en az 12 ay tecrübeli olduğunu SGK kayıtları ile belgelemek. Başvuruları Türkiye İş Kurumu 00006013586 ilan numarası ile başvuru yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.